Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: @Bellie troche zgadzam sie z wami troche nie. Sam jestem w okokicach 170 cm i wiekszosc rozowych z ktorymi bylem byla plus minus mojego wzrostu. Raz trafila mi sie zdecydowanie wyzsza ok 180 z ktora bylem troche w zwiazku ale bardziej bylo to fwb. Pisalem o tym juz ze najgorsze co moze robic niski facet to udawac ze jest wysoki i podbijac tylko do duzo nizszych ktore czesto same maja
i ten mindfuck wykopków, którzy w kółko o wzroście itd gadają


@Mitr13: no jasne, analogicznie skoro w NBA grał koszykarz który miał 160, to znaczy że wzrost nic nie daje w koszykówce, dokładnie tak to działa xD

Tak samo to że ktoś nie ma rąk i nóg ANI TROCHĘ NIE UTRUDNIA KONTAKTÓW Z KOBIETAMI, BO PRZECIEŻ KTOŚ TAM TAKI MA ŻONĘ, DOKŁADNIE TAK TO DZIAŁA WYKOPKU CZEGO NIE ROZUMIESZ XDDD
ja nie będę udawać ze przy niższym facecie bym się dziwnie czuła, jakbym przytulała synka do piersi. Miałabym uczucia bardziej macierzyńskie niż pociąg seksualny.


@powiedz: Czyli jakbyś poznała kogoś z kim byście się doskonale rozumieli, ale był niższy, to byś go olała i wybrała zwyczajnie kogoś wyższego? To już moja siostra normica jest mniej hipergamiczna, bo jej koleś jest niższy od niej
@Phyrexia: A przyszło wam kiedyś do głowy, że wysokiej dziewczynie tak samo trudno znaleźć wyższego faceta, jak niskiemu mężczyźnie niższą kobietę? Stąd wysokie dziewczyny często nie patrzą w ogóle na wzrost. Od siebie jeszcze dodam, że ja niskim dziewczynom zazdroszczę, bo do nich startuje każdy facet, a wysokie dziewczyny często na starcie są skreślone, bo faceci z góry zakładają, że nie mają szans, tudzież ego nie pozwala im na posiadanie wyższej
Okay, jest może jakiś chłopak mający nawet 150 cm, który ma w sobie wszystko to czego szukam w charakterze mężczyzny, ale czy nie istnieje szansa, że chłopak 185 cm również będzie to posiadał, a skoro mogę mieć "full package" dlaczego mam nie próbować?


@Phyrexia: no i spoko, tylko nie kłam wtedy że wzrost się nie liczy XD
A przyszło wam kiedyś do głowy, że wysokiej dziewczynie tak samo trudno znaleźć wyższego faceta, jak niskiemu mężczyźnie niższą kobietę?


@janeeyrie: Z "tak samo trudno" to bym nie szalał, ale zdecydowanie wysokie kobiety mają trudniej niż niskie. Sam się zastanawiam ile z tego wynika z preferencji kobiet ("mam 185 cm więc facet musi być przynajmniej 190 cm") a ile z preferencji mężczyzn ("ona ma 185 cm, wolał bym taką max 175
qris - > A przyszło wam kiedyś do głowy, że wysokiej dziewczynie tak samo trudno znal...
Taaa, a te wymagania, co do wzrostu w opisach na aplikacjach randkowych, to tylko wymysł niskich przegrywów, głupoty piszesz xD Jeszcze brakuje tekstu o niskim koledze z którym byś była, ale coś tam, coś tam i nie możesz xD


@WykopekBordo: ale zgodnie z twierdzeniem przegrywów, takie związki się nie zdarzają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt nie kwestionuje oczekiwań jakie się pojawiają na wykopie, jedynie zwracamy uwagę na
ale zgodnie z twierdzeniem przegrywów, takie związki się nie zdarzają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt nie kwestionuje oczekiwań jakie się pojawiają na wykopie, jedynie zwracamy uwagę na to, że różnie bywa i każdy człowiek jest inny, ma inny gust i potrzeby.


@SkrytyZolw: wyżej zalinkowałem statystyki:

The study found that women’s height preferences are far stronger than men’s. Forty-nine percent of women only wanted to date men who
No ok, ale przynajmniej nie piszą, ze grube laski mają paskudny charakter, bo są grube xD


@WykopekBordo: ale nikt nie pisze, że niscy mają paskudny charakter, bo są niscy. Za to kupa przegrywów, wrzeszczących o dziwkach, Oskarkach i generalnie obrażających wszystkich wokoło, paskudny charakter ma zdecydowanie. I nie licząc ONS będzie ich skreślał nawet jakby wyglądali jak modele.