Wpis z mikrobloga

macie jakieś śmieszne historie o nieracjonalnych zachowaniach bogatych kolegów albo koleżanek w szkole albo na studiach? u mnie koleżanka z gimnazjum przynosiła jedzenie w szklanych pudełkach takich z ikei (40zł za sztukę) i po zjedzeniu wyrzucała je do kosza XD i tak przez kilka tygodni, aż ktoś jej powiedział, że można ich używać ponownie XD #szkola #studbaza #studia #pieniadze
aerosheff - macie jakieś śmieszne historie o nieracjonalnych zachowaniach bogatych ko...

źródło: comment_1614233792EYeJQbqWlqy2rKr1f0zk34.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@aerosheff: za moich czasów szkoły nawet jak ktoś pochodził z bogatego domu to nie było tego widać. Smartfonów też jeszcze nie było wtedy. Była w LO taka koleżanka spoko. Raz poszliśmy do niej do domu a tam willa i jeszcze sprzątaczka w takim stroju chodziła i sprzątała.
  • Odpowiedz
tekst pochylony@fizzly: @Jason_Stafford: Mozliwe, ze tacy się trafiali ludzie ale jak to na mikro tez może po prostu to były pojemniki za pare zł i pare razy taka akcja, tylko żeby brzmiało lepiej op napisał, ze 40 zł przez kilka tygodni
  • Odpowiedz
widać że nie macie kasy, #!$%@? z tą kasą, kto zarobiony by miał czas żeby ciągle jeździć do ikei albo nawet zamawiać przez internet jakieś gówniane pojemniki


@proszebardzo2: widać że nie masz kasy, nikt zarobiony by sam tego nie ogarniał, w końcu po coś opłaca się pomoc domową XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@aerosheff: ja miałam znajomego który miał bogatych rodziców, oczyścić kupili mu na studia mega drogi apartament na rynku. Gość miał w nim okropne wielkie obrazy swoich byłych. Ale nie jakieś fajne akty czy portrety tylko takie wielkie krzywe karykatury chyba malowane przez jakiegoś znajomego xD Nigdy nie widziałam bardziej szkaradnych dzieł, a do tego bajerował laski nowe, że też im takie coś zamówi. Masakra.

Inny koleś zawsze jeździł wszędzie z ochroniarzami
  • Odpowiedz
@aerosheff: Kolega do konca liceum nie jadł chleba zapakowanego w folie aluminiowa bo podobno śmierdział XD; nie jeździł tez przez całe życie autobusami bo mówił ze tym jeździ plebs XD
  • Odpowiedz