Wpis z mikrobloga

@kasztanowcowiaczek: no i to z tego, że oceniam go przez pryzmat bycia politykiem i poglądy, które głosi a nie przez dorobek zawodowy - tytuł naukowy nie sprawia, że ktoś nadaje się do rządzenia krajem tym bardziej będąc socjalistą chyba, a ktoś kto jest ignorantem historycznym szczególnie w Polsce i uważa że ktoś ma jakąś receptę na lepszy komunizm, to chętnie zapoznam się z tymi poglądami
@HaramiCross:

no i to z tego, że oceniam go przez pryzmat bycia politykiem i poglądy

Teza była taka, że Zandberg to tępak - ja powiedziałem, dlaczego, nawet w przypadku sprzecznych poglądów, wypada go szanować. Idąc twoim tokiem rozumowania Einstein też jest tępy, bo był socjalistą xD

a ktoś kto jest ignorantem historycznym szczególnie w Polsce i uważa że ktoś ma jakąś receptę na lepszy komunizm

Chyba socjalizm, patrząc na to, że
@kasztanowcowiaczek: Po prostu się nie zrozumieliśmy. Teza była taka, że Zandberg jest ogarnięty jak na lewaka - myślałem, że znasz jakieś jego wspaniałe postulaty i sposoby na poprawę sytuacji w naszym kraju bo oceniam go w kategorii polityka, a nie specjalisty od IT ;-) uważam że głosi "tępe" poglądy szczególnie żyjąc w Polsce, gdzie jeszcze nawet nie umarło pokolenie ludzi testujących ten system na własnej skórze. Można być geniuszem i głosić
@deeprest: to wszystko piękne hasła, ale postulaty powinny być jakoś dopasowane do realiów, a my nie jesteśmy Szwecją czy Niemcami :-) Zamiast krzyków o kościołach i aborcji chętnie posłucham jak progresywny podatek ma być receptą na rozwaloną służbę zdrowia albo niewydolny system emerytalny w perspektywie niżu demograficznego i kto prowadzący jakiś większy biznes jeszcze zostanie w tym kraju :-)