Wpis z mikrobloga

@deeprest: Jak ktos głosi poglądy, że należy oddawać cześć swojej pensji na biednych to powinien sam to robić. A on optymalizuje podatki :D Jak go zapytał o to Mazurek czy ten drugi w RMF to powiedział ze nie bedzie płacił więcej bo nie ma takiego prawa i bedzie to robił jak zmienią prawo. No to świetną ideologie promuje. Jak by pojechał do jakiegos zacofanego kraju gdzie można r----ć 13latki to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pablosik: jest takim specjalistą IT, że już w branży nie pracuje xDDDD A z tym "pracownikiem naukowym" nie przesadzaj. Na uczelni wykładają albo miernoty, albo ludzie z powołaniem. Nie wiem jakie doświadczenie w pracy ma Zandberg, ale chyba i tak stawia go to wyżej niż typowego wykładowcę na uczelni, który w swoim życiu nigdy nie pracował w branży xD
  • Odpowiedz
jest takim specjalistą IT, że już w branży nie pracuje xDDDD A z tym "pracownikiem naukowym" nie przesadzaj. Na uczelni wykładają albo miernoty, albo ludzie z powołaniem.


@prnppp: No jest posłem, twoim zdaniem z branży wyleciał bo był za słaby, a nie z tego, że zawodowo zajął się polityką? A co do drugiego, dokładnie na każdych jednych studiach, które studiowałem, doktoraty proponowano może 2-3 studentom z najlepszymi wynikami. Powtarzasz wysrywy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szybki_lolo: może lubi politykę albo czuje powołanie wprowadzania nietotalitarnego komunizmu. Wikipedia na podstawie artykułu mówi, że zajmował się "projektowaniem aplikacji mobilnych", więc faktycznie, polityka może się okazać bardziej intratnym zajęciem.

Przeszedłem z palcem w dupie zajebiste polskie studia z kiepską kadrą i szczerze powiedziawszy tylko debil zgodzi się na doktorat z żałosnym stypendium, a później pracę na uczelni za astronomiczną kasę, którą może zarabiać pani z biedronki xD
  • Odpowiedz
@pablosik: pracownikiem naukowym na pjwstk xd, to zajebisty sukces, specjalista od it to tez takie okreslenie zeby nie pokazac merytorycznie o co chodzi, z reszta jakby praca w it to byl jakis rocket science
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: ale to wciąż socjalista.


@krzysssi33k: socjalista ktory urodzil sie w Danii i wystarczajaco napatrzyl sie na sprawnie dzialajacy dunski system socjaldemokratyczny. W przeciwienstwie do mitycznych "wolnorynkowych" zamordystow spolecznych, ktorego to systemu ze swieca szukac w cywilizowanych panstwach. Dominuje w roznych nikaraguach salwadorach i innych takich.
  • Odpowiedz
socjalista ktory urodzil sie w Danii i wystarczajaco napatrzyl sie na sprawnie dzialajacy dunski system socjaldemokratyczny


@Walenciakowa: here we go again, Dania jest boagata bo ma socjaldemokracje xD, ciekawe w jaki sposob redystrybucja z niczego prowadzi do bogactwa, zeby bylo co rozdawac najpierw trzeba rozpedzic gospodarke, z pustego to i Salomon nie naleje

W przeciwienstwie do mitycznych "wolnorynkowych" zamordystow spolecznych, ktorego to systemu ze swieca szukac w cywilizowanych panstwach. Dominuje
  • Odpowiedz