Wpis z mikrobloga

  • 1
@NijuGMD widzialam tego screena, nie jestem slepa. Ale to odpowiedz na zapytanie. Pytam jaka informacja poszla do kandydatow po ogloszeniu wynikow rekrutacji.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Chlopie ktos musial sie u nich pomylic, pisz skargi. Jak wysylam cos poleconym, prio i potw odbioru to na drugi dzien rano jest zazwyczaj i dziala jak trzeba. Tutaj przypadek nieszczesliwy. Powodzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
liczy sie data nadania a nie otrzymania

@kt13: a dlaczego? Z czego to niby wynika? Bo w ich regulaminie jest:

Dokumenty muszą być dostarczone do Centrum Rekrutacji przed upływem terminu wskazanego w Kalendarzu Rekrutacji,


podkreślam "DOSTARCZONE przed upływem terminu."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NijuGMD: jest też coś takiego:

Od decyzji o nieprzyjęciu na pierwszy rok studiów służy wniosek
o ponowne rozpatrzenie sprawy do Rektora AGH, który należy złożyć
w terminie 14 dni od dnia doręczenia tej decyzji

Nie czekaj na decyzję, tylko od razu ładnie opisz sytuację, że wysłałeś, że poczta, że bardzo chcesz i przepraszasz za kłopot, że nie mogłeś dojechać sam osobiście bo sytuacja rodzinna czy coś (zawsze działa) itp, załącz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@100piwdlapiotsza: nie można, to tak jakbyś na ważne spotkanie pojechał ostatnim tramwajem, który się akurat spóźni i potem chciał pozwać przewoźnika, że przez niego nie zdążyłeś i uciekł Ci kontrakt na milion, więc dawajcie milion. Być może dostaniesz zwrot kosztu biletu, ale to tyle.
  • Odpowiedz
inżyniera osiągnąłem, ale chyba magister nie jest mi dany ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@NijuGMD: ja wiem ze teraz nie jestes w humorze, ale jesli nie planujesz kariery naukowej albo same studia nie sprawiaja ci ogromnej satysfakcji to bardzo wysoka szansa ze z perspektywy czasu uznasz ze ten magister i tak na nic nie jest potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NijuGMD: co ty gościu
Termin na 13 lutego a Ty wysylasz poczta polską 10 lutego? :D Co Ty tam chciales zbierać za dokumenty? Serio nie miales tego jakkolwiek w kupie ze tyle to zbierales? xD Przychodza wyniki i od razu wysylasz, basta. Jak jest tak krótki czas na wysylke dokumentów (swoją drogą chore) to bierzesz wszystko inne ale nie pocztę polską.
Jak widzisz ze 12 lutego w piątek jeszcze nic
  • Odpowiedz
@NijuGMD Polecam napisać albo do prodziekana ds studiów, albo do WRSS wfais.
! I tak jak jakiś Mirek pisał, ten wydział to żart. Jedynie jedzenie i kawę w automacie mają dobre ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O chłopie. Byłem dokładnie na tym kierunku na tym wydziale 2 lata temu na pierwszym roku. 80% osób po pierwszym semestrze czekało na list od poczty, ale odnośnie skreślenia z listy. Niezła r--ź tam była na dosłownie każdych zajęciach, wykładowcy mieli satysfakcję ze straszenia, że ujebiesz. Cieszę się, że tam już nie chodzę. Nie żebym straszył - tylko ostrzegam ( )
  • Odpowiedz
@ryhu: Nie chce mi sie szukac teraz a nie mam teraz dostepu do pliku z pismami, ale generalnie chodzi o procesy rekrutacji, wywalenia z uczelni, zaliczenia itp ,kluczowe elementy pobytu na uczelni, na pewno nie zasady korzystania z toalety ani przestrzeni wspolnych i inne glupoty zycia codziennego tylko punkty styku uczelni z prawem krajowym, to sa bardzo duze skroty myslowe
  • Odpowiedz
@NijuGMD jeśli to uczelnia publiczna to jest podmiotem administracji i obowiązują ją zasady doręczeń z KPA. Czyli liczy się data nadania dokumentu. No chyba, że przy uczelniach jest jakiś wyjątek w co wątpię.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: jak coś to w Tajlandii jeszcze rekrutacja jest otwarta do 13 czerwca. Jeśli kiedyś myślałeś o zagranicy, to możesz się do mnie odezwać, bo sam tutaj studiuje IT.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: co do tego że masz 14 dni na odwołanie się do rektora to c---a prawda, bo podmiotem, który odpowiada na odwołanie od decyzji UKR z ramienia rektora jest...UKR.

W skrocie:
1. Jedziesz na AGH
2. Mowisz w WKR że jesteś debilem, przepraszasz i mówisz że potrzebujesz odwołania do UKR, tak żeby UKR uznało swoją winę, bo inaczej d--a.
3. UKR uznaje odwołanie i trafiasz na
  • Odpowiedz