Wpis z mikrobloga

@wincm: dokumenty są generowane przez centrum rekrutacji PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW, czyli w zeszły poniedziałek. Trzeba było je wydrukować, wypełnić i zapakować.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Jakoś spodziewałem się że typ co ci odpisał będzie z mojego wydziału xD Zawsze co złego to imir nieważne czy masz racje czy nie
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Mój Boże, ja bym w życiu nie pomyślał żeby ważne dok. wysyłać poczta, kosztuje to krocie i nie ma żadnej gwarancji, dhl ładnie daje kopertę na dokumenty i w każdej żabce można nadać, z dnia na dzień dostarczone, z pięknym trackingiem.
Niech to będzie dla Ciebie naucza na całe życie, ze nic co narodowe nie może być dobre.
  • Odpowiedz
@slkt: To serio ciekawa sprawa, bo u mnie to pomagało bez problemu. Możliwe, że to kwestia specyfiki uczelni lub czy rektor lubi się z dziekanem - u nas wiem, że się lubili bo chodzili niemal pod rękę. Współczuje swoją droga.
  • Odpowiedz
@Purple: jak byłem gadać z WKR razem z prodziekanem, to powiedzieli nam, że kiedyś by to przeszło, ale teraz w dobie jak każdy patrzy każdemu na ręce, to nie robią takich rzeczy bo się oskarżenia o łapówkę pojawiają itp
  • Odpowiedz