Wpis z mikrobloga

@miedzywymiarowy_szympans mam to samo. Nawet miałem taki magnes na tablicę rejestracyjna, że głosuje na Korwina i mówiłem starym, że jak kupię sobie samochód to będę z tym jeździł XD na szczęście jak już zrobiłem prawo jazdy zdążyłem wyrosnąć z korwina. I na samą myśl, że publicznie pokazywał bym poparcie dla tego oszołoma mnie wzdryga ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jak mówiłam 10 lat temu, że z tego się wyrasta, to nikt nie wierzył i tylko bili pokłony przed królem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@janeeyrie: to dlatego że jesteś kobietą.
Kobiety z jakiegoś powodu mają problem by zrozumieć że internetowe forum to nie ich mała wioska. Faceci też, ale mniejszy. Nie ma w tym nic złego, nasze mózgi nie są do nich przystosowane, a w końcu
@miedzywymiarowy_szympans: korwin generalnie wykonał swoją misję doskonale. Ośmieszył wszelkie ruchy wolnościowe, wymieszał je z je dokładne z konserwatywnymi kato-talibami (który w ogóle nie mają poglądów wolnościowych), tak by żaden rozważny człowiek nie chciał na nich głosować, ani teraz ani w przyszłości. Korwin umocnił bandę czworga jak nawet układ w magdalence tego nie zrobił.

Jednocześnie swoją narracją doprowadził do wręcz wzorowej radykalizacji ludzi o niższych ilorazach inteligencji, do tego wręcz stopnia że
. To wręcz niesamowite jaki odsiew w moich środowiskach spowodował korwin - ponad połowa "libertarian" których znałem teraz popierają kompletnego kato-zamordystę bosaka i foliarsie teorie brauna. Albo przynajmniej popierali kiedy ostatnio miałem z nimi kontakt, bo obecnie z nimi kontaktu nie utrzymuje. Szkoda, bo wydawali się spoko ludźmi, wyedukowanymi z poukładanym światopoglądem, a skończyli jako nawiedzeni foliarze.


@qwarqq: o tak, gosc z ktorym chodzilem do techbazy, byl jednym z najlepszych uczniow