Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkoponsfw: Konfederacja to wydmuszka, oni tak naprawdę nie mają żadnego pomysłu na gospodarkę i niestety "myśli" to tam może 5 posłów. Poza tym tego burdelu który zostawi pis to ta banda szurów na pewno nie rady posprzątać.
  • Odpowiedz
jak na razie to ta wolnościowa prawica dużo szczęka, a jak przychodzi co do czego, to albo wstrzymuja się ciągle od glosu, albo doprowadzają do ograniczenia wolności osobistych obywatel. Ale jesteś doskonałym przykładem wyborcy konfy: wierzysz ślepo w ich kłamstwa, głosujesz na nich, a oni robią co chcą


@qwarqq: Nie, bardzo mocno ich weryfikuję. Głosowania? Jak poniżej na obrazku. Wolność obywateli? Akcja #otwieramy, kilka tysięcy otwartych firm w kraju dzięki ich wsparciu prawnemu, sprzeciw wobec lockdownowi i nielegalnym obostrzeniom - od samego początku! Gospodarka? Wspieranie przedsiębiorców na strajkach, walka o niskie podatki, założenie Kongresu Polskiego Biznesu. Inicjatywy? Zbierają podpisy pod ustawą antylockdownową, Gwiazdowski na RPO, Isakowicz-Zaleski do komisji ds. pedofilii, składają co posiedzenie dziesiątki poprawek, proponują ustawy. Wytykają hipokryzję każdej strony sporu politycznego, potrafią odważnie pozwać TVP i wygrać - co nie udało się "totalnym" przez 4 lata (2015-2019). To dzięki nim legalnie uchwalono "tarcze antykryzysowe", bo poza nimi nikt nie zauważył nieprawidłowości w nielegalnej zmianie regulaminu sejmu. Bez tego byłby ogromny problem. To na podstawie ich propozycji stworzono ustawę o wyborach "mieszanych", a nie kopertowych. Aktywność w Sejmie? Duża, nie podoba mi się tylko frekwencja na głosowaniach, poza tym bez uwag. Medialnie? Radzą sobie coraz lepiej, dobrze promują się w Internecie. Wiem dzięki temu dokładnie co robią posłowie na których głosowałem, jakie mają postulaty, jak oceniają poszczególne tematy. I tylko utwierdzam się w przekonaniu o słusznym głosie.

To tak w
wojtas_mks - > jak na razie to ta wolnościowa prawica dużo szczęka, a jak przychodzi ...

źródło: comment_1612714844lhfPbeimplVyQt3u6qc2Ne.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@QBA__: Chyba, że chodzi o to co on uznaje za słuszne to wtedy jak najbardziej się przejmuje np. nie lubi gejów to chce w ogóle o nich nie słyszeć ani ich nie widzieć, bo jak zobaczy dwóch facetów trzymających się za rękę to jego delikatne uczucia zostaną urażone.
  • Odpowiedz
Ciary zażenowania mnie przechodzą, gdy pomyślę, że kiedyś popierałem, a nawet byłem zafascynowany, JKM...

Ogólnie to nie ma na kogo głosować w Polsce.


@miedzywymiarowy_szympans:
Trzeba mieć niepokolei w głowie, żeby bać się, że Konfederacja "wygra wybory". Konfederacja nie ma szans ich wygrac, ale nigdy wiecej nie powinnismy doprowadzic do sytuacji kiedy jedna parta ma wiekszosc, tak jak PiS teraz. Powinnismy jednak dazyc do tego zeby taka Konfederacja miała znaczącą liczbe
  • Odpowiedz
@Dentka7:
Dobra dobra, gdyby nie konfederacja to PiS by chyba nie dał rady przepchac zmian aborcyjnych.
To co #!$%@? konfederacja przelało czarę goryczy i otworzyło oczy wielu młodym - zobaczyli z czym mają do czynienia.
  • Odpowiedz
Dobra dobra, gdyby nie konfederacja to PiS by chyba nie dał rady przepchac zmian aborcyjnych.


@miedzywymiarowy_szympans: Dobry żart. PiS by to przepchnal niezaleznie od Konfederacji. Konfederacja nic tutaj nie zmienia.

I bardzo ciekawi mnie, co konkretnie masz na mysli mowiac "wyroslem z Korwina". Traktowales go wczesniej jako jakis wyznacznik czy teraz po prostu nie interesuje Ci juz idea wolnosci gospodarczej?

Poza tym, mowisz ze nie ma partii na ktora warto
  • Odpowiedz