Wpis z mikrobloga

@miedzywymiarowy_szympans dołączam się do zażenowania. Ja głupi w dodatku zagłosowałem na Konfederację, a teraz żałuję jak żadnego głosu wcześniej. Czuję się oszukany, ale najgorsze jest uczucie, że byłem taki zaślepiony ich "wolnością".
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: No właśnie widzę ten sam problem. Już za czasów Kongresu Nowej Prawicy miałem znajomych kuców co mówili, że "program spoko, tylko gdyby Korwin tych głupot nie pierdzielił o kobietach to by pewnie już dawno weszli"

Dzisiaj nawet jak się odetnie od Konfederacji to mając liberalne gospodarczo poglądy nie ma za bardzo za kim się wstawić.
  • Odpowiedz
  • 0
@decentralizacja to że konferencja jest w Sejmie niczego nie zmienia. Czy Tobie się wydaje, że gdyby w Polsce po 1989 za każdym razem zamiast danej partii rządziła jej główna siła opozycyjna, to Polska by wygląda jakoś inaczej?
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: 10 lat temu jezdzilem z kolegami na kazde spotkanie z jkm w okolicy. W tamtym okresie tez przeczytalem jego 2 ksiazki: "Nie tylko o żydach" oraz "wojna, wojna".
Wraz z rozwojem intelektualnym oraz emocjonalnym nabrałem dystansu, natomiast do dzisiaj kilka tych idei we mnie siedzi. Np zawsze gdy pomyślę o rurkowcach, od rqzu przechodzi mi lenistwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: jak na razie to ta wolnościowa prawica dużo szczęka, a jak przychodzi co do czego, to albo wstrzymuja się ciągle od glosu, albo doprowadzają do ograniczenia wolności osobistych obywatel. Ale jesteś doskonałym przykładem wyborcy konfy: wierzysz ślepo w ich kłamstwa, głosujesz na nich, a oni robią co chcą, a ty jak nawiedzony klepiesz kawałki o tym że gospodarka najważniejsza i oni to zapewnia (np dalej wypłacając 500+, jak Bosak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwarqq: Ja tam lubię jego wpisy, taki wehikuł czasu kiedy w internecie spamowali dla Korwina. XD

W sumie w 2021 roku można poczuć się jak w 2006.
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: Najbardziej cringowe lata życia, jak se przypomnę te wszystkie szkolne debaty i próby nawracania moich znajomych na krula to takie żeżu mnie łapie, że nawet nie ja XDDD Na szczęście z tego można wyrosnąć i ja wyrosłem i zlewaczałem jak prawdziwy rigczowy człowiek
  • Odpowiedz