Wpis z mikrobloga

@Tommy__: bo nie ma partii której zależałoby na legalizacji, dla lewicy ważniejsza jest aborcja, lgbt i socjal a w konfie przeciwko trawie jest partia Brauna i RN

@miedzywymiarowy_szympans: Wypowiem się choć za Korwinem nigdy nie byłem ale byłem za narolami, w 2015 mocno propsowałem Mariana Kowalskiego, pierwsze otrzeźwienie przyszło bardzo szybko bo i Kowalski kilka miesięcy po wyborach zaczął wygadywać straszne głupoty i stał się pierwszorzędnym szurem, w międzyczasie trochę
Piękne. Dzień po wielkiej zjednoczeniowej konwencji "totalnej opozycji", ale wyszło tak fatalnie, że na Wykopie znowu Konfederacja, JKM, Konfederacja, JKM... xDDD No bo jak nie ma czym się pochwalić, to najlepiej dawać prymitywne niemerytoryczne wrzutki na Konfę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfederacja to straszne szury

Ostatnio poparłem Holownie ale to w sumie też wielka niewiadoma jest i nie wiem czy w kolejnych wyborach znowu za nimi pójdę


@
@decentralizacja no to moja logika wskazuję, że nie legitymyzuję glosowaniem chorego systemu. Kto ma więcej racji?


@K_R_S: nie masz żadnej racji, bo "legitymityzowanie" czegoś nic nie zmienia, i tak rządzą złodzieje, i tak ustalają coraz bardziej idiotyczne daniny i podatki oraz niszczą gospodarkę do dna.
To były takie fajnie chłopy, które tylko chciały jointa zapalić w spokoju, a zrobiono z nich kato-konserwatywnych radykałów.


@qwarqq: Bo po prostu rozumieją, że lewactwo w długiej perspektywie doprowadzi do zamordyzmu w którym państwo zabroni ci tego jointa "dla twojego bezpieczeństwa". Tak jak dla twojego bezpieczeństwa nie można iść do restauracji choć chcesz tego zarówno ty, jak i restaurator.

Jeśli u samych podstaw nie masz wolności jako stałej idei (tak, to
gdy zaczynałem interesować się polityką i jako


@NapalInTheMorning:

Też to miałem gdy byłem młody. Tak w okolicach 19-22 chyba. Czytałem jego książki, felietony itp.
Mimo, że teraz mnie ciary przechodzą to potrafię przyznać, że jkm czasami ma rację, coś jak zepsuty zegar, który dwa razy na dobę wskazuje poprawny czas.

Zawdzięczam mu, że przynajmniej o podatkach i ubezpieczeniach się coś dowiedziałem z jego dwóch książek, które mogę mimo wszystko nawet dzisiaj
@decentralizacja nie masz racji, bo glosowanie niczego nie zmienia i, cytując, i tak rządzą złodzieje, i tak ustalają co raz bardziej idiotyczne daniny i podatki oraz niszczą gospodarkę do dna
a w którą stronę teraz poszedles?


@Tommy__:

Centrum. Dla jkm to będzie lewactwo, dla socjalistów to będzie kapitalizm. Nie mam nic przeciwko podatkom o ile są porządnie i uczciwie spożytkowane. Nie podoba mi się branie jednemu aby dać nierobowi zasiłek, ale na służbę zdrowia chętnie zapłacę.
Regulacji mamy za dużo tam gdzie nie trzeba, ale pewne regulacje są wskazane.

W Polsce boli mnie, że jak ktoś coś chce zrobić, to państwo
Ja to bym poparł lewice, gdyby oni jakoś reagowali na rasizm wobec białych i naprawdę chcieli równości, tolerancji wobec innych i braku segregacji rasowej ale to jak oni spełniają t


@tylkoponsfw:

Dzisiaj lewica za bardzo skupia się na byciu snowflake. Otwierają parasolkę ochronna nad mniejszościami, zamiast skupić się na gospodarce i prawach człowieka, w tym prawie wolności słowa. Kiedyś lewica na zachodzie walczyła o wolność słowa, była przeciw korporacjom. Dzisiaj lewica