Wpis z mikrobloga

Ja się skutecznie wyleczyłem z korwinizmu czytając jego własny felieton w Angorze


@red7000: ja też, tak z 18 lat temu (!), gdy zaczynałem interesować się polityką i jako młoda osoba otwarta na świat, czytałem między innymi Korwina, samozwańczego "prawdziwego liberała".

Już w drugim czy trzecim felietonie w Angorze trafiłem na mądrość typu: pacyfizm, wegetarianizm i homoseksualizm to ideologie promowane w Polsce przez agentów obcych wywiadów, aby uczynić polskich mężczyzn zniewieściałymi (homo),
@miedzywymiarowy_szympans a w którą stronę teraz poszedles?

Ja jakoś przestałem się jarac polityką po 2015.
PiS to partia oczywiście nie dla mnie.
PO to ciepłe kluchy, bez swojego zdania
Lewica to to samo co PiS tylko że z lgbt i legalną aborcją
PSL to dawno martwa partia dla ludzi ze wsi
Konfederacja to straszne szury
Ostatnio poparłem Holownie ale to w sumie też wielka niewiadoma jest i nie wiem czy w kolejnych
@miedzywymiarowy_szympans: Ja to bym poparł lewice, gdyby oni jakoś reagowali na rasizm wobec białych i naprawdę chcieli równości, tolerancji wobec innych i braku segregacji rasowej ale to jak oni spełniają te swoje hasła o tolerancji to doskonale widzimy w Ameryce, że nawet nie można byc dumnym z bycia białym i mówic publicznie że chce się głosowac na Trumpa bo zaraz jakieś dindu nuffiny nas najebią i jeszcze to nas oskarża o