Wpis z mikrobloga

  • 112
Boże Mirki, co za cringe.. ( )

Stałem właśnie w oknie z kawą w ręku i sprawdzałem czy grzejniki już ciepłe, kiedy zauważyłem, że z podwórka moich sąsiadów wychodzi ich niedoszły zięciunio. Taki typowy Oskarek, może ze 14, 15 lat. Pędzel na głowie, spodnie rurki i air maxy bez skarpetek. Jest godzina ósma rano, więc domyślam się tylko, że musiał u nich nocować. Mało tego, zaraz za nim wyszła sąsiadka, odpaliła samochód i chyba odwiozła tego kawalera do domu. (
)
Wyobrażacie sobie to? Nie dość, że typek całą noc bzikał ich córkę i wyżerał jedzenie z lodówki, to jeszcze trzeba go odwozić z ruchańska, bo przecież ich juleczka ma potrzeby i musiała się „poprzytulać” do swojego "misia". Jakim trzeba być debilem, aby pozwolić swojemu dziecku na takie łajdactwo? Gównażeria po podstawówce, ledwo co wyrośli z pieluch, a już chcieliby się serduszkować i bawić w rodzinę. Śmiało, nazwijcie mnie boomerem, ale uważam, że to trochę nieładnie i przede wszystkim za wcześnie. Kurde, taka laska ma całe życie, aby się wygrzmocić, swatanie szczyli w tak młodym wieku to proszenie się o niechcianą ciążę. 15 lat to nie jest czas na miłości, ale na naukę. Dziwię się też rodzicom tego chłopaczka, że mu na to pozwolili. Sam mam dwoje dzieci, w tym prawie nastoletnią córkę i nawet mi przez myśl nie przeszło, aby mogła nocować po obcych ludziach, jak jakiś bezdomny. Powiedziałem jej nawet kiedyś - "masz swój dom i masz gdzie spać, nigdzie nie będziesz jeździć i nikogo nie będziesz tutaj sprowadzać" . Pewnie, jeszcze tego by mi brakowało, żeby mi się tutaj kręcił jakiś młokos po chałupie. Oczywiście - można zaprosić chłopaka na obiad, posiedzieć godzinę czy dwie, ale nie takie nocne orgie, no ludzie!!! ()
Do takich patologii dochodzi gdy daje się kobietom zbyt dużo swobody. Swoje robią też media społecznościowe, które promują seks jako formę rozrywki i spędzania wolnego czasu. Tak zgniły jest współczesny świat, taki wasz obraz polki. Czy wy naprawdę nie potraficie się chociaż na chwilę powstrzymać? Ledwie na tej myśce pojawi sie pierwszy włosek, a już wam bolce w głowie! Zgrozo! ()

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks #p0lka #blackpill #przegryw #bekazlewactwa #polskiedomy #truestory #dzieci #rodzice #zonabijealewolnobiega #protest #aborcja #pieklokobiet
daeun - Boże Mirki, co za cringe.. ( ಠಠ)

Stałem właśnie w oknie z kawą w ręku i spra...

źródło: comment_1611904087MwyrfVhMccHW6INvQG3GCf.jpg

Pobierz
  • 69
@daeun: ładne kwiatki masz!
A poza tym, współczuję Twojej córce, jeżeli nie może iść nocować nawet do koleżanki "jak bezdomna", a z chłopakiem posiedzieć moze godzinę czy dwie.
Akurat zgadzam się, że nocowanie u chłopaka czy chłopak u niej w tak młodym wieku to przegięcie, ale jeszcze zobaczysz jak ci sie córeczka zbuntuje po 18 ()
@Kanarynka ja nie zabraniam jej nocować u koleżanki, pisałem wyłącznie o chłopakach. Nie oszukujmy się, w tym wieku myślą oni tylko o jednym, a takie zadurzone nastolatki to łatwy cel. Nie widzę żadnych racjonalnych powodów, by taki 15letni kawaler nocował mi w domu. Niby po co? Ani slubi ani dzieci nie mają. Jak mają być ze sobą na całe życie, to jeszcze zdążą się razem wyleżeć. A o bunt się nie boję,
@KocieUszko chlopie, w jakim Ty świecie żyjesz, 8 rana, dopiero co się rozjaśniło, typek wychodzi z ruchania a Ty wierzysz w to że oni uczyli się do przyrki. Jasne że cała noc siedział między jej nogami. Takich nastoletnich miłości to ona będzie miała jeszcze dziesiątki. To nie jest małżeństwo aby pozwalać im uprawiać seks pod swoim dachem. Wezmą ślub, pójdą na swoje i mogą się grzmocić do woli. Seks jest dla dorosłych,
@daeun: tu nie chodzi o wychowanie tak, zeby sie szanowała. Po prostu, mając krótką smycz, w końcu się z niej zerwie. W ogóle, bunt jest bardzo naturalny :) ja akurat miałam normalnych rodziców, którzy pozwalali mi na wiele, więc ten mój bunt był normalny, łagodny. Mam z kolei koleżankę, ktora jeszcze jest pod silnym wpływem rodziców i cierpi, bo trzymają ją krótko, a ona jest juz dorosla. Co prawda jest dziewicą,