Wpis z mikrobloga

  • 112
Boże Mirki, co za cringe.. ( )

Stałem właśnie w oknie z kawą w ręku i sprawdzałem czy grzejniki już ciepłe, kiedy zauważyłem, że z podwórka moich sąsiadów wychodzi ich niedoszły zięciunio. Taki typowy Oskarek, może ze 14, 15 lat. Pędzel na głowie, spodnie rurki i air maxy bez skarpetek. Jest godzina ósma rano, więc domyślam się tylko, że musiał u nich nocować. Mało tego, zaraz za nim wyszła sąsiadka, odpaliła samochód i chyba odwiozła tego kawalera do domu. (
)
Wyobrażacie sobie to? Nie dość, że typek całą noc bzikał ich córkę i wyżerał jedzenie z lodówki, to jeszcze trzeba go odwozić z ruchańska, bo przecież ich juleczka ma potrzeby i musiała się „poprzytulać” do swojego "misia". Jakim trzeba być debilem, aby pozwolić swojemu dziecku na takie łajdactwo? Gównażeria po podstawówce, ledwo co wyrośli z pieluch, a już chcieliby się serduszkować i bawić w rodzinę. Śmiało, nazwijcie mnie boomerem, ale uważam, że to trochę nieładnie i przede wszystkim za wcześnie. Kurde, taka laska ma całe życie, aby się wygrzmocić, swatanie szczyli w tak młodym wieku to proszenie się o niechcianą ciążę. 15 lat to nie jest czas na miłości, ale na naukę. Dziwię się też rodzicom tego chłopaczka, że mu na to pozwolili. Sam mam dwoje dzieci, w tym prawie nastoletnią córkę i nawet mi przez myśl nie przeszło, aby mogła nocować po obcych ludziach, jak jakiś bezdomny. Powiedziałem jej nawet kiedyś - "masz swój dom i masz gdzie spać, nigdzie nie będziesz jeździć i nikogo nie będziesz tutaj sprowadzać" . Pewnie, jeszcze tego by mi brakowało, żeby mi się tutaj kręcił jakiś młokos po chałupie. Oczywiście - można zaprosić chłopaka na obiad, posiedzieć godzinę czy dwie, ale nie takie nocne orgie, no ludzie!!! ()
Do takich patologii dochodzi gdy daje się kobietom zbyt dużo swobody. Swoje robią też media społecznościowe, które promują seks jako formę rozrywki i spędzania wolnego czasu. Tak zgniły jest współczesny świat, taki wasz obraz polki. Czy wy naprawdę nie potraficie się chociaż na chwilę powstrzymać? Ledwie na tej myśce pojawi sie pierwszy włosek, a już wam bolce w głowie! Zgrozo! ()

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks #p0lka #blackpill #przegryw #bekazlewactwa #polskiedomy #truestory #dzieci #rodzice #zonabijealewolnobiega #protest #aborcja #pieklokobiet
daeun - Boże Mirki, co za cringe.. ( ಠಠ)

Stałem właśnie w oknie z kawą w ręku i spra...

źródło: comment_1611904087MwyrfVhMccHW6INvQG3GCf.jpg

Pobierz
  • 69
Tak zgniły jest współczesny świat, taki wasz obraz polki.


@daeun:

#!$%@? wuja jak potłuczony. Znasz taką piosenkarkę Cher? Publicznie chwaliła się, że straciła dziewictwo w wieku 13 lat. Rodziców nie było w domu, a ona była ciekawa jak to jest więc zawołała sąsiada, żeby jej pokazał. Żadnych zabezpieczeń, żadnej świadomości z czym seks się wiąże. Był to rok 1959.
Tego popędu nie zatrzymasz, ale jak rodzice z Twojego wpisu możesz mieć
via Android
  • 0
@x-odus stary, daleko mi do katola. Jestem ateistą i nie chodzę do koscioła, a mimo to mam więcej rigczu niż tamci rodzice. Mi tylko chodzi o szacunek do samego siebie i wychowywanie swoich dzieci. Jeśli naprawde nie widzisz w tej sytuacji niczego gorszącego to chyba nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze.

@pytlo 37.
@daeun
Kurła, myślałem że to jakaś pasta a to na poważnie.

Tak zgniły jest współczesny świat, taki wasz obraz polki. Czy wy naprawdę nie potraficie się chociaż na chwilę powstrzymać? Ledwie na tej myśce pojawi sie pierwszy włosek, a już wam bolce w głowie!

Uhuhu, grubo jest. Chyba rzeczywiście przedawkowałeś te "media społecznościowe".
@daeun w zasadzie nie jest to takie złe. Lepiej żeby dzieciaki w domu były niż się po jakichś dziwnych miejscach spotykały. Wiek 15 lat to akurat młode wszystko i głupie. Ale skoro rodzice pozwalają na takie akcje to albo edukowali córkę, albo wierzą że jest mądra albo gość się zasiedział bo np. Filmy oglądali do późna i potem spał na kanapie czy coś.
Normalna rodzina w zasadzie. Akceptują partnera córki bo po
via Android
  • 2
@li25 nie wiem, może ja starej daty jestem czy co, ale mnie trochę przeraża ta wczesna seksualizacja dzieci i robienie z nich na siłę ludzi dorosłych. Uważam że na wszystko w życiu jest czas, a takie nocne schadzki do niczego dobrego nie prowadzą. To marny wiek, ale i kluczowy dla dalszego życia naszego dziecka. Tu wcale nie chodzi o to aby ograniczać komuś wolność, raczej o stawianie granic w których może się
@daeun a to pewnie do twojej córki przychodzi mój Samuel? Mówił właśnie ostatnio, że widział jak tata Julii przeglądał ten sam serwis co ja. Także kłaniam się, tutaj pan z czarnego BMW, które odwozi Samuela pod wasz dom (ʘʘ)