Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Reevder: Nic a nic, robiłem wagę żeby zmieścić się do Classic Physique Junior gdzie mam limit 82kg, w poniedziałek po odbiciu z poprzednich miałem 94kg, w piątek zmieściłem się w tą kategorie(81,8kg)i zacząłem ładowanie. Wygrałem zawody, zaczęło się świętowanie i #!$%@? na potęgę, w poniedziałek rano waga pokazała 104kg, a ja wyglądałem jak balon wody.
@kRpt:

Normalnie

Jesz mało Ww przez co mas zmiejsze nabicie
Spożywasz mało sodu i pijesz dużo wody
Dorzucasz diuretyki
Ubijasz estrogen

Jak najbardziej przy takim zaburzeniu gospodarki elektrolitowo-wodnej przy zjedzeniu dużej ilości sodu po i węglowodanów następi gromne odobicie. Na luzie 10 kg w 24 h można złapać. Jak najbardziej realna historia. No ja sam naturalnie miałem 10-12 kg w 24-72 h, a co dopiero z diuretykami i nasiloną synteza glikogenu.
@Darksed: Ja wiem. Ale to nie jest jakieś tam 5kg... Czy 10. To jest kurna 22kg, to jest bardzo dużo. Dla mnie to abstrakcja, ale możne dla kulturystów to norma. Zobacze co tam Kasahara napisał.
@kRpt: + jeszcze kwestia aldosteronu na który mają nandrolony a prep bez trenu to nie prep :D
Najlepiej by było walic dalej co się wali ogólnie łącznie z diurami po zawodach i po tygodniu stopniowo schodzić + jakoś opanować łeb z żarciem albo chociaż wybierać ten z mniejszą ilością sodu/przyciać Ww
@Lewusx: Zawsze mnie dziwi to w kulturystce, że zawodnicy tuż przed zawodami wyglądają o wiele, wiele lepiej i na większych niż na scenie, a mimo to dalej takie ogromne docięcie jest pożądane.
@Kasahara: Z diurów schodziłem ponad tydzień, aż takiego błędu nie popełniłem, zbijanie wagi było ekstremalne to i odbicie musiało być. A no i żeby nie było, dietetyków wcale nie szło dużo, z opowiadań innych słyszałem o 3-4 razach większych ilościach.

Za to leciało przez tydzień 4h cardio i 1200kcal, tym myśle nadrobiłem.
@DywanTv:

Bo wstrzelić się też ogromny problem. A ja w tym roku, najbardziej dociety byłem 3-4 tygodnie przed sesją a najlepiej wyglądałem 1-2 po sesji xD; organizm potrafi czasem #!$%@? reagować pod koniec.