Wpis z mikrobloga

7:56

majster w warsztacie odbiera telefon

dzwoni mechanik i mówi że go nie będzie bo jest za zimno

majster mówi: aha i się rozłącza

xD
Typ #!$%@? z pracy, jutro przyjdę wcześniej żeby oglądać inbę, bo się pojawi a już jest #!$%@? ze stanowiska xD nie mogę się doczekać

#pracbaza #praca #januszebiznesu
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mobbing na twarz i tyle z tego będzie


@comamtuwpisac: no to znow do sadu-ciekawe czy janusz biznesu bedzie wtedy taki chetny do dalszego mobbingowania. W takich sytuacjach sady czesto staja po stronie pracownika.
  • Odpowiedz
chyba 99 to Twój rocznik i nigdy nie pracowałeś xxdd op dobrze mówi, szef go #!$%@? i elo


@hamskloss: chyba to przestan wrozyc bo CI to nie wychodzi. Koles ma prawo do urlopu na zadanie jak [ies do pelnej mich. Jak bedzie ogarniety a jnusz zacznie kozaczyc to moze mu niezle uprzykrzyc zycie i jeszcze cos ugrac.

BTW niezla ma beke z tych co to wszystko wiedza i cyferki w nicku traktuja jako rocznik. Jakbym mial 20 to bys myslal ze mam 99 lat? a jakbym mial 22 to znaczy ze jeszcze nie
gorzki99 - > chyba 99 to Twój rocznik i nigdy nie pracowałeś xxdd op dobrze mówi, sze...

źródło: comment_1610986550boRoLMKYiZUqDFtmn3X0Jy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zgłosił przed rozpoczęciem pracy? To urlop na żądanie i elo


@dziecielinapala: dla kazdego to jest oczywiste. No ale sa takie wykopki jak @comamtuwpisac: "jak mnie stworzyles tak mnie masz" i janusz trzesie cala okolica wiec bron boze sie nie postawie.

Jak mi sie nie podobalo to sie zwalnialem. Jak bylem na rozmowie (panstwowa firma) to ustalilismy kwote. Za 2 tyg dzwoni pani z kadr: umowa czeka prosze pryjsc podpisac. Przychodze a na umowie 300 mniej niz bylo ustalane. TO poszedlem do kolesia a on na to "dorobisz se w swieta, takie mamy widelki i nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: fajnie że jesteś starszy niż 99, ale chodzi mi o to że nawet jak mu przybije urlop na żądanie to i tak się w końcu go pozbędzie tak że inspekcja nie będzie mogła się przyczepić. A dodatkowo w małych miejscowościach niestety ale tak jest że jak pójdziesz do pip to okaże się że tam pracuje jakaś siostra czy ktoś i już nie znajdziesz pracy w całym powiecie
  • Odpowiedz
@gorzki99: jeszcze się dzban cieszy i podtrzymuje Januszową karuzelę #!$%@? xD dopóki go tak ktoś nie potraktuje i będzie musiał zacisnąć dupę albo pójść do sądu po swoje(wiemy, że nie pójdzie xD) ha tfu. I tak się żyje na tej wsi i łasce Pana.
@hamskloss: niech każdy drży przed panem Januszem, władcą wsi. Właśnie dlatego, że na to pozwalacie to tak jest. A #!$%@?ć kogoś w białych rękawiczkach
  • Odpowiedz
@hamskloss: Z takim podejsciem to mam protipa: Zeby janusz nie zwolnil to co drugi miesiac zrezygnujcie z wyplaty. Przeciez janusz tylko pstryknie i w promieniu 100km roboty nie znajdziecie. Jak wogole smiecie chciec wyplate?

A tak na powaznie to mowimy o jakims kolesiu po 50 ktory tylko chce dorobic do emerytury czy raczej o mlodym byczqu?

Ja w swojej karierze juz ze 7 razy sie zwalnialem (i przyjmowalem). Poprzednie pokolenie
  • Odpowiedz