Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
@demontre: @push3k-pro: Dziękuję :) Nie byłam nigdy w Bieszczadach, a wygląda kozacko, już zrobiłam rezerwację na wczesną jesień.

Kocham Bieszczady i to, że choroba odebrała mi siły na chodzenie po górach jest jedną z rzeczy, które naprawdę mnie wkurzają.


(,) Współczuję, ciężko mi sobie wyobrazić jakie tu musi być frustrujące. Mam nadzieję, że jeszcze się uda zobaczyć Bieszczady.
@demontre: Hubercie, od paru miesięcy czytam Twoje wpisy i niezmiernie Ci współczuję... jednak cieszy bardzo, że się nie poddajesz w tym wszystkim i walczycz w dalszym ciągu. Jesteś dla mnie inspiracją, żeby się nie poddawać nawet jak dosłownie wszystko się wali i z całego serca Cię podziwiam - ja bym chyba nie dał rady... Nie wiem co mógłbym więcej napisać, żeby Cie pokrzepić, więc dorzucam swoje pare groszy na zrzutkę.

Serdecznie