Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
Pobierz demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...
źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg
  • 536
Dyszkę spokojnie przebijesz w takim tempie, jak nie więcej.

Mam nadzieję, że ta kwota wystarczy ci na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i nie będziesz się musiał martwić o pieniądze przez najbliższy czas.

i tak masz sporo zmartwień na głowie, więc przynajmniej w tym temacie Mirasy i Mirabelki trochę cię odciążą :).

Pozdrówki dla twojego partnera i całej rodziny od mirko!


@Neubert: Ta kwota to jest problem z głowy na myślę parę miesięcy,
Mówiłam już dawno, że jest tu sporo ludzi o dobrym sercu, którzy będą chcieli Ci pomóc () super jesteście Mirasy i Mirabelki


@jepanseque: Powiem tak, myślałem, że prosząc o 3.000 proszę o wiele i było mi trochę wstyd. To co się stało? Coś niesamowitego. Wykop czasami jest naprawdę społecznością nie do pobicia, co dzisiaj właśnie udowodniliście :)
wrzucone, zrób znalezisko :)


@gromota: Nie chcę wyjść na pazernego, już to co teraz się tutaj uzbierało to coś niesamowitego, a tak jeszcze wyjdę na kogoś, komu ciągle za mało. Nie chcę przeginać, żeby potem Was do siebie nie zniechęcić. No i dziękuję!
o chollllera, zaraz będzie 200%, dawać Mireczki.


@Wojtu: Nie jestem w stanie znaleźć słów na to co się dzieje, po prostu to co zrobiła w tak krótkim czasie społeczność wykopu to jest jakiś obłęd.