Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
Daj potem znać ile past Ci wykopki w wiadomościach wysłali :P


@anonim1133: O dziwo, jak na razie zero, jakkolwiek ciężko w to uwierzyć. Chyba, żę mówisz o zrzutce, bo tam nie jestem na bieżąco, ciągle odpisuję tutaj :P
@demontre: pod jednym z poprzednich wpisów pisałeś, że nie chcesz skorzystać z konkretnego suplementu ze względu na cenę. Mam nadzieję, że nie będziesz już robił takich głupot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To oczywiście Twoja decyzja, ale jeżeli jest coś co mogłoby poprawić komfort życia lub wspomóc leczenie, a jedynym argumentem miałby być koszt, to nie musisz już się tym martwić :)
wpłaciłem, mam nadzieję, że tak kasa która się tam uzbiera pozwoli ci bezstresowo przynajmniej przejść przez ten okres leczenia i wrzucisz nam tutaj za jakiś czas świetne info, że wszystko się udało! trzymaj się.


@wiem_wszystko: Dziękuję ogromnie! Powiem Ci tak, te pieniądze zabezpieczą na ładnych parę miesięcy moje potrzeby okołozdrowotne no i przynajmniej z prywatnych pieniędzy będę mógł spełnić jakąś zachciankę. A nie że każdy grosz będę musiał wydać na zdrowie