Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
@demontre: najważniejsze w walce z chorobą jest samopoczucie więc wpłaciłbym nawet jakbyś zbierał na gierki czy na cokolwiek co by ci pomogło. Załóż jakis tag i pisz co jakiś czas co u Ciebie. Trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
a to jeszcze nie koniec ( )


@gosvami: I to jest coś, co mi się w głowie nie mieści. Zdawało mi się, że jestem sobie ot takim tam no-name'm, trochę dzielę się moją historią, parę osób mnie wspomoże i tyle. A tu takie coś, przy całej niechęci do zrzutki. Obłęd.
  • Odpowiedz
Dorzuciłem się, przykro mi na samą mysl ze musisz przez to przechodzić (,)

Moja ciocia była w podobnej sytuacji, niestety przegrała z koronawirusem.

Trzymaj się


@bamsebjorn: Dziękuję ogromnie!
Przykro mi to słyszeć, ja miałem tyle szczęścia w nieszczęściu, że koronę przeszedłem bardzo lekko i wystarczyły... tabletki od bólu gardła, bo przez parę dni bolało mnie gardło. Nic więcej. A jak usłyszałem, że mam dodatni wynik to
  • Odpowiedz
wpłacone, ale wiesz, że jak wyzdrowiejesz, to zapraszasz wszystkich na kompot?


@camelinthejungle: Haha, to chyba będę musiał organizować lewą imprezę na jakiejś sali, żeby zmieścić wszystkich, którzy pomogli :D
  • Odpowiedz
leci parę złotych grosz do grosza a będzie dobrze, miras powodzenia i szacun za to że się nie poddajesz tylko walczysz. Dasz radę!


@Tomasztom: Dzięki, zarówno za wsparcie jak i słowo wsparcia!
  • Odpowiedz