Wpis z mikrobloga

@Przeemek06: też tak robię xD
a pamietam raz mi sie trafil taki, co zagotował hamulce. Jechalismy przez dluga miejscowosc i ja sobie spokojnie 50 w porywach do 60 a typ gaz hamulec gaz hamulec, widze jak oddala sie ode mnie i przybliza ciagle. Mysle no #!$%@? uposledzony. Az na jednych swiatlach sie zatrzymalem i typ zaczal trąbić jakbym #!$%@? to ja postawił sygnalizacje swietlną i zapalił czerwone XDD I tak sie
ja raz miałem typa który doganiał mnie w każdej wiosce i mieścinie i gubił zaraz za nią i w 1 miejscu było skrzyżowanie na którym prawy pas był tylko do prawoskrętu a lewy do jazdy na wprost i ja jadąc lewym lece sobie spokojnie, a typ na pełnej #!$%@? tym prawym pasem mimo, że tam nakaz w prawo xD i #!$%@? się na mój pas prawie mnie z drogi zepchnął XD
Ostatnio taki #!$%@? tirowiec wściekał się, że jadę 80 km/h po krętej, mokrej drodze. Jak mnie wreszcie wyprzedził na podwójnej ciągłej pod górkę to wracając na pas próbował mnie zepchnąć do rowu.
powiedziałem sobie, "mrugnij jeszcze raz to pojadę 60" i mrugnął więc zwolniłem do 60


@Przeemek06: jechałem kiedyś 40 km/h na remontowanym odcinku drogi. Dopiero mrugające światło TIRa za mną pomogło mi dostrzec dziury w nawierzchni, przez które musiałem jeszcze bardziej zwolnić, by je omijać...

bo się wlókł 70-80 przy ograniczeniu do 90


@Gviazdor: o ile mnie pamięć nie myli, to oni akurat na zwykłej drodze poza obszarem zabudowanym przekraczać 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Gviazdor: żwirowców w Polsce nienawidzę z pasją. Raz jadę do rodziców różowej. Zjazd z autostrady. Droga rozwalona, przebudowa, by było ciekawiej droga leci w górę i w dół. Ciasno, ciemno, wszyscy jadą 70-80. Wszyscy? Nie, żwirowiec chce wyprzedzić osobowke za mną. Trąbi błyska światłami. Patrzę w lusterko. Żwir na pasie do jazdy w drugą stronę . Osobowka się nie daje xD. Dojeżdżamy do górki, żwirowiec się poddaje. Ale dusi światła i