Wpis z mikrobloga

Ale sie jaram, po 3 latach pracy w obecnej firmie (i 8 latach ogólnie w branży) rozważają mnie na stanowisko managerskie (IT, QA czyli jakość) mimo, że jestem tylko kontraktorem (ʘʘ)
Po świętach rozmowa z CTO który jest skłonny mnie awansować, manager która stoi za mną murem że sie nadaje i możliwa podwyżka - to brzmi jak sen, serio

Niedawno skończyłem 27 lat, więc chyba dobry moment na krok dalej ()
#testowanieoprogramowania #pracbaza #chwalesie #tylewygrac
  • 103
  • Odpowiedz
zawsze mnie zastanawiało jak to jest z testerami


@Dominias: ja dodam swoje 5 groszy xD Zależy czy mówimy o testerach manualnych czy automatycznych bo tester automatyczny to taki programista, zwłaszcza jak nie piszę tylko @Findby, a zajmuje się frameworkiem, na którym stoją wszystkie testy.
Natomiast co do testerów manualnych to tutaj też jest podział, bo jasne znajdzie się miejsce dla osób nietechnicznych i też takie mam w zespole, często czują
  • Odpowiedz
@Rabusek: gratki, mam tyle co Ty i tez zaczalem w tym roku pracowac jako konsultant technologiczny, zupełnie inne pieniadze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak trzeba umiec rozmawiac z ludzmi, nie mozna byc #!$%@? spolecznie jak 95% IT
  • Odpowiedz
@Rabusek: zdecydowanie, ale zaraz wpadnie tutaj stado kucy gadajacych jak wazne sa studia i znajomosc dzialania procesora... duzo wazniejsze sa umiejetnosci miekkie i jak sie dogadujessz z biznesem. z fartem
  • Odpowiedz
Po godzinach robię w #crowdtesting więc gwarantuje że nie wypadne z obiegu. Nie planuje z tego rezygnować


@Rabusek: to jest właśnie bolączka w IT, aby nie wypaść z obiegu trzeba się doszkalać po godzinach. A gdzie czas na znajomych, rodzinę własne hobby? Można się szybko wypalić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: pjona! Również jestem na stanowisku managerskim, testerów automatyzujacych. Powiem Ci, że po pół roku trochę mnie boli mniej czasu na kodowanie, ale jeżeli lubisz ogarniać procesy, ludzi i generalnie wszystko dookoła - to jest mega spoko opcja.
  • Odpowiedz