Wpis z mikrobloga

Ale sie jaram, po 3 latach pracy w obecnej firmie (i 8 latach ogólnie w branży) rozważają mnie na stanowisko managerskie (IT, QA czyli jakość) mimo, że jestem tylko kontraktorem (ʘʘ)
Po świętach rozmowa z CTO który jest skłonny mnie awansować, manager która stoi za mną murem że sie nadaje i możliwa podwyżka - to brzmi jak sen, serio

Niedawno skończyłem 27 lat, więc chyba dobry moment na krok dalej ()
#testowanieoprogramowania #pracbaza #chwalesie #tylewygrac
  • 103
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: masz tu plusa i nie #!$%@? tego :-)
Dobrze wiedzieć, że mlodzi robią kariery dzięki swojej pracy a nie cwaniactwem i że są firmy które to promują. Ja niestety odsiedziałem najlepsze lata w instytucji w której karierę robili się dużą gębą albo dupą a rozwój, innowacje i fachowość to była kompletna abstrakcja. Wtedy tego oczywiście nie widziałem, mądry człowiek po szkodzie. Więc gratulacje że widzisz dla siebie jakaś drogę rozwoju
@Rabusek: gratki. Ja w samym IT siedzę niemal 10 lat i od nowego roku lecę do nowej firmy. Żegnam się z B2B, wracam na umowę o pracę (z kosztami autorskimi). Kasa lepsza (i tak poniżej stawki rynkowej, na rozmowach podkreślałem, że zależy mi głównie na rozwoju i pracy z najnowszymi technologiami), możliwości rozwoju mam nadzieję, że okażą się być rzeczywiście takie jakie się reklamują.