Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótko chcę się wygadać. Siłownia to sport, który bardzo mi pomógł w życiu. Dzięki tej zajawce udało mi się wyjść z uzależnienia od narkotyków oraz depresju. Ciężko pracowałem, poświęcałem się w pełni. Mimo cięzkiej pracy fizycznej dalej wytrwale ćwiczyłem. I co? I gówno. Znowu kłody pod nogi. Niezrozumiałe i niesprawiedliwe zamknięcie siłowni. Odechciewa się wszystkiego. Po co to wszystko jak nagle zwykły człowiek nie może iśc uprawiać sportu jaki kocha. Jedyne co jeszcze trzymało mnie przy w miare pozytywnych myślach. Miałem takie plany..brak chęci do życia. Trzymajcie się w tej polsce

#silownia #mikrokoksy #mirkoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe2310d4fbb67000ac1f044
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 52
@Bombel757: na ten moment jest informacja o miesiącu, a do tego wszystko jest pozamykane mimo że zakażenia spadają cały czas - myślę że tak, miesiąc jest możliwy, szczególnie że chcą to wprowadzić żeby jakoś spokojnie dotrwać do szczepionki. A nawet jeśli nie, to niech OP się martwi jak nie otworza, a nie już marudzi jak jeszcze nie są zamknięte i może na nią iść