Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: oduczą się ludzie oglądania głupoty w internecie.
Tak jak oduczają się korzystać z fb poza messengerem przez to że tam nic się nie da znaleźć.
Jak znajomy wyśle filmik, to 5, 10 razy obejrzysz reklamę ale za 11 uznasz, że w sumie to strata czasu - ta reklama i ten filmik - weźmiesz się za coś pożytecznego. Oduczysz się słuchać muzyki na yt. Oduczysz się oglądać wideorecenzje, bo trwają 20
  • Odpowiedz
ej ale dla was serio kupić w 4-5 osób youtube premium to już ponad wasz budżet? Przecież to nie jest jakaś astronomiczna cena bo raptem koło 12 złotych, a za to masz jeszcze yt music, youtube w tle i zero reklam xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@dididida no jasne, ale nie próbuj mi wmówić że alternatywą dla youtube jest po prostu porzucenie tego serwisu i nie oglądanie filmów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 400
@MTGrubas ale na #!$%@? mi yt music na miesiąc? Wcześniej youtube zarabiał na reklamach i ja to rozumiałem, ale dać na siłę tyle reklam żeby #!$%@?ć użytkowników i prawie siłą ich zmusić do kupna yt premium? To jest przesada
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@atonsic9 myślałem że to jakieś nawiązanie do mnie, że może nieświadomie ja coś zacząłem przeplatać w którejś wiadomości wcześniej XD. spoko, pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz