Wpis z mikrobloga

via Android
  • 18
@depcioo: @Zielonykubek:

1 kliknij na pytajnik w lewym dolnym rogu
2 "nie wyświetlaj tej reklamy"
3 wybierz jakikolwiek powód
4 pomiń reklamę której nie da się pominąć

I klikać tak każdą reklamę? Nie dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@depcioo:
Faktycznie irytujące to jest... Jeszcze mogę jakoś przełknąć reklamę przed filmikiem ale jak podczas oglądania mam jeszcze ze 3 przerwy to już tego za wiele.
Przydałby się jakaś konkurencja.
  • Odpowiedz
@depcioo: to jest wina youtuberow wszystkich. Zachciało im się kasy z reklam to tak mają i ten kwik gonciarza że ktoś śmie śmieć używać adblocka. Mieli okres czasu żeby umieszczać normalne reklamy na filmie które nie rozpraszają a są jedynie tłem w ich filmie. Nikt by o to nie miał pretensji albo pod koniec filmu blok reklamowy to nie woleli adsensa. A największą beke to mam jak widzę na filmie
  • Odpowiedz
@depcioo: Nie wspominając, że ostatnio trendem stało się dawanie przez samych twórców ok. 2 minutowych wstawek sponsorskich, gdzie "omawiają" dany przedmiot czy grę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@bary94pl to trend u jakiejś części twórców, mnie bardziej #!$%@?, że chce obejrzeć np coś poważnego a przed filmem mam reklamę #!$%@? gry na telefon albo inny badziew z aliexpress
  • Odpowiedz
ej ale dla was serio kupić w 4-5 osób youtube premium to już ponad wasz budżet? Przecież to nie jest jakaś astronomiczna cena bo raptem koło 12 złotych, a za to masz jeszcze yt music, youtube w tle i zero reklam xD


@MTGrubas: Jakby to działało jak Patreon gdzie bym sobie wybierał jakie kanały wspieram to może bym się jeszcze zastanowił.

Jeśli miałbym dokarmiać raka jaki jest gdy się kliknie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@depcioo: weź na telefon ściągnij yt vanced czy jakoś tak, na kompie masz pierdyliard adblocków różnych a na telewizorze też jakoś idzie podobno ale nie wiem jak
  • Odpowiedz
@depcioo: możesz kupić konto premium i cieszyć się oglądaniem bez reklam albo zostawić tak jak jest i nie dawać im bezpośrednio na konto, ale ogladac reklamy ( )

Zresztą twórcy filmików sami regulują ilość reklam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ElManiure spokojnie typie, nic takiego nie powiedziałem. #!$%@? mnie tylko, że Youtube doprowadza do takiego stanu, że bez konta premium nie da się korzystać z serwisu
  • Odpowiedz
@depcioo: YT vanced. Bez reklam, wszystko idealne. Zachęcam do wystawiania 1 w sklepie Google i pisania o YT vanced, bo to ile tam jest reklam woła #!$%@? o pomstę.
Już miałem rootowac telefon, ale ogarnąłem to vanced.
  • Odpowiedz