Wpis z mikrobloga

@zackson bo Netflix i HBO wywalają swój własny chajs na produkcję a YT żeruje na ludziach którzy za darmo tworzą kontent i dostają jakieś śmieszne grosze z reklam (o ile mają dużo wyświetleń)
  • Odpowiedz
@MTGrubas a potem kup sobie abonament Twitch, Netflix, Amazon, HBO, Xbox game pass, internet i subskrybcje do wowa, jeszcze jakis pierdyliard innych i co miesiąc walisz po 100euro na te wszystkie bzdury. To co aktualnie się dzieje, nie jest pro konsumenckie i tak, jak sam miałem identyczna opinie jak twoja, tak dziś zaczynam dostrzegać kierunek tego wszystkiego.

Może ty też zaczniesz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ignorancja technologiczna jak widać ciągnie się z pokolenia na pokolenie skoro ten wpis dostał tyle plusów. Dosłownie 5 min wystarczy poświęcić na Google żeby sobie te reklamy wyłączyć, ale nie, lepiej się żalić na mirko jak jakiś Janusz na reklamy pomiędzy kabaretami w TV...
  • Odpowiedz
@depcioo Te na początku i końcu niech sobie będą. Ale w środku mnie doprowadzają do szału. Szczególnie jak sobie puszczam do snu jakiś podcast gdzie gadają, a to nagle muzyczka, przez którą mój mózg panikuje bo myśli że to budzik. I to muzyczka która mi się nie podoba. Nie chcę tej muzyczki! Jakby można było ustawić sobie dopuszczalne gatunki muzyki w reklamach...
  • Odpowiedz
@L3gion: dziwi mnie, że gość zdobył tyle plusów, nie wydaje mi się, żeby wykopki są tak bardzo alternatywni w kwestii oglądania filmików na youtube xD
  • Odpowiedz