Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet ma problem z agresja. Ja lvl 25 on 33, razem od roku. Zaczęłam to zauważać jak razem zamieszkaliśmy. Nigdy nie kieruje jej w stosunku do mnie ale boję się że kiedyś może się to zmienić. Czasem rozmawiamy i wybucha nagle i zaczyna mnie wyzywać, rozumiem można się poklocic ale nie w ten sposób. Potem przychodzi jak gdyby nigdy nic i chce się przytulać. I jest całkiem inny. W stosunku do innych osób jest o wiele gorzej, mam wrażenie że on czasem nie kontroluje emocji. Ostatnio wydarl się na chłopaka i zwyzywał go od #$&@&@ grubasów bo stanął przed linia ta zaklejona taśma. I takie sytuacje się powtarzają. Zaraz jest pierwszy do bicia. W wieku 20 lat miał sprawę o pobicie, niby bili się tam wszyscy między dwoma osiedlami (ale sprawe miał tylko on...). Od razu zaznacze że nie jest to żaden 'patus', seba itd. Normalny chłopak z normalnej rodziny, ma firmę handluje autami, ma normalnych znajomych. Z początku mi się właśnie w nim to spodobało że jest taki męski ale boję się że za pare lat ta agresję może zacząć przelewać na mnie :( #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd524457aca0b000b77f74d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 147
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wróżę wam szczęścia w związku, jak to co piszesz to prawda. Teraz to agresja słowna, a niedługo zamieni się w fizyczną. Po 1,5 -2 latach związku zwykle dochodzi do kryzysów w związku i może być ciekawie, bo to już jest przyzwyczajenie i następuje zmiana priorytetów.
  • Odpowiedz
ŁadnyMorderca: Jak wyżej - terapia albo rozstanie. I dla niego (trudno powiedzieć po tak krótkim opisie, ale może to być większy problem, np. zaburzenie osobowości), i dla Ciebie - skoro tolerujesz wyzwiska, też masz problem. Jest to jeden z przejawów przemocy psychicznej. Musisz zadbać o swoje granice. Jeśli Ty tego nie zrobisz, nic się nie zmieni. A przemoc prawdopodobnie będzie eskalowała, stopniowo. Poczytaj o cyklach przemocy.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz