Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet ma problem z agresja. Ja lvl 25 on 33, razem od roku. Zaczęłam to zauważać jak razem zamieszkaliśmy. Nigdy nie kieruje jej w stosunku do mnie ale boję się że kiedyś może się to zmienić. Czasem rozmawiamy i wybucha nagle i zaczyna mnie wyzywać, rozumiem można się poklocic ale nie w ten sposób. Potem przychodzi jak gdyby nigdy nic i chce się przytulać. I jest całkiem inny. W stosunku do innych osób jest o wiele gorzej, mam wrażenie że on czasem nie kontroluje emocji. Ostatnio wydarl się na chłopaka i zwyzywał go od #$&@&@ grubasów bo stanął przed linia ta zaklejona taśma. I takie sytuacje się powtarzają. Zaraz jest pierwszy do bicia. W wieku 20 lat miał sprawę o pobicie, niby bili się tam wszyscy między dwoma osiedlami (ale sprawe miał tylko on...). Od razu zaznacze że nie jest to żaden 'patus', seba itd. Normalny chłopak z normalnej rodziny, ma firmę handluje autami, ma normalnych znajomych. Z początku mi się właśnie w nim to spodobało że jest taki męski ale boję się że za pare lat ta agresję może zacząć przelewać na mnie :( #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd524457aca0b000b77f74d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 147
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko on będzie w stanie Ci powiedzieć jakie lęki wywołują tak silne wybuchy agresji. Niestety być może on jeszcze nie uświadomił sobie źródła tych lęków, dlatego może być mu bardzo trudno o tym rozmawiać, może nawet wybuchnąć gniewem po nawiązaniu do tego tematu.

Dlatego możesz ocenić jak wiele chcesz w życiu poświęcić żeby go rozgryźć i pomóc uwolnić się od lęków i wynikającej z nich agresji. Jeżeli stwierdzisz że nie
  • Odpowiedz
  • 30
Uciekaj, znajdź kogoś zrównoważonego emocjonalnie przynajmniej w stosunku do Ciebie. Wiadomo w życiu różnie bywa czasem nerwy puszczają ale związek musi być oparty na zaufaniu wzajemnym szacunku i nie może dochodzić do takich zdarzeń
  • Odpowiedz