Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet ma problem z agresja. Ja lvl 25 on 33, razem od roku. Zaczęłam to zauważać jak razem zamieszkaliśmy. Nigdy nie kieruje jej w stosunku do mnie ale boję się że kiedyś może się to zmienić. Czasem rozmawiamy i wybucha nagle i zaczyna mnie wyzywać, rozumiem można się poklocic ale nie w ten sposób. Potem przychodzi jak gdyby nigdy nic i chce się przytulać. I jest całkiem inny. W stosunku do innych osób jest o wiele gorzej, mam wrażenie że on czasem nie kontroluje emocji. Ostatnio wydarl się na chłopaka i zwyzywał go od #$&@&@ grubasów bo stanął przed linia ta zaklejona taśma. I takie sytuacje się powtarzają. Zaraz jest pierwszy do bicia. W wieku 20 lat miał sprawę o pobicie, niby bili się tam wszyscy między dwoma osiedlami (ale sprawe miał tylko on...). Od razu zaznacze że nie jest to żaden 'patus', seba itd. Normalny chłopak z normalnej rodziny, ma firmę handluje autami, ma normalnych znajomych. Z początku mi się właśnie w nim to spodobało że jest taki męski ale boję się że za pare lat ta agresję może zacząć przelewać na mnie :( #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd524457aca0b000b77f74d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 147
@AnonimoweMirkoWyznania: Osobnik w tym wieku powinien mieć już wykształcony płat czołowy który zapobiega takiemu zachowaniu, 15 lat temu to by było jeszcze do przeczekania. To ofc może być milion rzeczy, ale psychoterapia i przy okazji tomografia żeby upewnić się że z płatem czołowym jest wszystko ok nie zaszkodzi (albo konsultacja z kimś kto faktycznie ma wiedzę w temacie i może to zalecić, na wykopie nie usłyszysz w większości pomocnych rzeczy)
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak wiele osób nie potrafi sobie radzić ze swoimi emocjami, pewnie wyniósł z domu agresje jako jedyny sposób rozładowywania negatywnych emocji i pomoże mu tylko terapia.
Jeżeli reaguje taką agresją na to, że jakiś random przekroczył linie, to prawdziwe sytuacje stresowe go przerosną, zwłaszcza jak pojawią się dzieci które z zasady nie są posłuszne.
Także wybij sobie z głowy to typowo babskie pierodlety o tym jak to się zmieni bo
@AnonimoweMirkoWyznania: no nie powiedziałabym, żeby był normalny. Takie zachowanie normalne nie jest, dziwię Ci się, że jeszcze dajesz mu się tak terroryzować, jakby mnie mój facet zwyzywał, to już by mnie więcej nie zobaczył ¯\_(ツ)_/¯ nie szanuje Cię i nawet potem nie potrafi przeprosić, spitalaj od tego toksycznego chama, bo zniszczy Ci życie i uzależni od siebie, manipulant cholerny.