Wpis z mikrobloga

Nie macie wrażenia że wszystko ostatnio jest mega #!$%@??

#cyberpunk2077 wyszedł mega niedopracowany, może gierka się rozkręca później, ale póki co nie zachwyca.

Serial #wiedzmin okazał się totalna kicha, czy ktoś serio czeka na 2 sezon?

#graotron zaliczyła spektakularny zjazd na sam koniec, brak słów. Podobnie #wikingowie, o #walkingdead nie wspominając.

#gwiezdnewojny #starwars to już totalna kpina że wszystkiego. O #hobbit nawet nie wspomnę

Każdy hollywoodzki prequel czy remake okazał się kicha

Czy wyszedł ostatnio film, gra lub serial który sprostał oczekiwaniom, zachwycił oryginalnością? W ostatnich 2-3 latach chyba nic.

#gry #film #seriale
  • 57
@pieklodantego tak. Scenarzyści, reżyserowie, showrunnerzy, producenci, kamerzyści i oświetleniowcy. Wszyscy siedzą i myślą jak tu nikogo nie urazić. Bo to nie jest tak, że bierze się studenta, daje mu polecenie zmiany avataru na Twitterze. Bo to nie jest tak, że do scenariusza daje się losową postać, która w losowym momencie filmu/serialu mówi że w sumie to lubi w dupę. Wszyscy poświęcają absolutnie wszystko by ugłaskać LGBT.

Weź ty czasem pomysł co mówisz
@angor86:

- Alita: Battle Angel

No i fajny film przygodowy, który jest jakimś powiewem świeżości w kinie (nie oglądałem anime, więc dla mnie to była nowość) nie dostanie drugiej części bo za słabo się sprzedała. Niestety muszę się zgodzić, z @marcelus: jeśli chodzi o popkulturę, że robi się strasznie miałka. Są mniejsze perełki, ale największe hity i premiery, to produkcje na jedno kopyto.
@vaknell2 no jak dla mnie endgame był dosc rozczarowujący, infinity war znacznie lepsze

@MxS89 green book? Bez przesady. Chodziło mi głównie o to że rzeczy bardzo hypowane nie tyle co nie dorastają do hype'u, tylko są po prostu słabe

@Arthizo dwa pierwsze mi się podobały
@zobq:

Są mniejsze perełki, ale największe hity i premiery, to produkcje na jedno kopyto.


Przecież to samo napisałem. Po prostu nie można pozwolić, aby marketingowcy wybierali filmy za ciebie tylko samemu chociaż minimum wysiłku włożyć. A Ality to fakt, szkoda.
@marcelus: MCU od początku trzyma poziom jeszcze nie mieli wpadki + ich zapowiedzi na nadchodzące lata są ciekawe
Wiedźmin jest średnim serialem, ale nie można go nazwać porażka podczas premiery pobił rekordy oglądalności na Netflixie
Z dużych serii m.in mission impossible i szybcy i wścielki sobie dobrze radzą sam nie jestem dużym fanem tych serii, ale nie można im odmówić dobrej rozrywki mega wyników finanoswych oraz milionów fanów
Star Wars dobrze