Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #przegryw #nerwica #depresja #fobiaspoleczna

Dlaczego ludzie na produkcji zachowują się jak zwierzęta bez emocji?
Zatrudniłem się ostatnio na produkcję, robię na maszynie, mówiłem szefowi i ludziom na hali, że jestem zielony i do przyuczenia.
Nie lubię kłamać jaki to nie jestem(jak to większość) dobry i w ogóle.

Miałem nadzieję, że z takim podejściem do sprawy ludzie jakoś będą mnie normalnie szanować i pokazywać co i jak, ale co tu się #!$%@?.

Pierwszy tydzień skończyłem i już jestem skończony psychicznie.

Większość ludzi już cisną ze mnie bekę, że jak to szef mógł mnie zatrudnić jak nic nie umiem, nikomu nie chce się wytłumaczyć, a jak to robią, to powiedzą raz tak szybko, że nie zrozumiem bo maszyny działają i nara.

Czemu nie uszanują tego że jestem nowy i jestem trochę no zestresowany, bo nowe miejsce i nie wiem jeszcze dokładnie co i jak?

Ale #!$%@?, cisną bekę, próbowałem jakby z wszystkimi trzymać i chodzić po hali, no ale #!$%@?, dwóch młodych typów co pracują po parę lat cisną bekę non stop to ich #!$%@?łem, to teraz przychodzą i pytają dlaczego już nie przychodzę do nich XD

Nie wiem czy ja jestem jakiś nienormalny czy głuchy, że jak goście gadają to praktycznie nic nie potrafię zrozumieć, bo maszyny działają w tle?
Jak oni się komunikują tak? XD
Jeszcze dochodzi moja #nerwica, całkowicie pustka w głowie, nie potrafię rozmawiać z nimi, bo nie wiem o czym, a jak jeszcze dodamy stres związany z nowym miejscem pracy, nowymi bardzo przyjemnymi ludźmi i moim brakiem doświadczenia, to już w ogóle nie potrafię się tam wyluzować.

Przez to wszystko tylko nerwica którą przestałem leczyć odrodziła się na nowo i nie wiem co to będzie.

Ostatnio myślałem, żeby chodzić do pracy na #benzodiazepiny, żeby wyluzować, no ale to nie jest dobra droga.

Długo nie pracowałem, pieniądze muszę mieć, #!$%@? muszę zostać w tej pracy nie mam wyjścia, jeszcze wzrok zaczął mi się #!$%@?ć, a moja praca związaona jest z wzrokiem...
Nie wytrzymam chyba następnego tygodnia. :(

#!$%@?, dlaczego tak to musi wszystko wyglądać?

W poprzednich firmach gdzie pracowałem, jak zatrudnił się jakiś nowy to nigdy nie cisnąłem beki z niego, rozumiałem jak się czuje, tak jak każdy na początku, próbowałem jakoś go wdrążyć w pracę, powoli wytłumaczyć...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcb0611c3fc8b000a774d66
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pracbaza #przegryw #nerwica #depre...
źródło: comment_16071525872lwewMZdpFiGXJgCVDfZnL.jpg
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem właściwie w każdej firmie w budowlance to samo. #!$%@? troglodyci po podstawówkach, uga buga szlugi i piwsko, hyhyhy #!$%@? młody, do roboty #!$%@? (mimo, że ja mam papiery na koparke i w sumie to w #!$%@? powinienem mieć ich bełkot i płacze, że mnie do prezesa #!$%@?ą), jak się większości z nich o coś zapytałeś, to HEHEHEHEHE, MŁODY A GUPI HEHE HEHE, JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ XDDDDDDDDDD, PO STUDIACH
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety rzadkością teraz jest normalna atmosfera w pracy, wszędzie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Plot twist w moim przypadku jest taki, że w biurze miałem wyścig szczurów i aeeeeee #!$%@?, a teraz na produkcji na spokojnie 3 miesiące szkolenia, cały okres próbny, sam zacząłem pracować tak naprawdę po 2 miesiącach może? I to nie tak, że zdany na siebie tylko miałem przypisanego starszego operatora który co prawda
@Sprus: ehh #!$%@? a nie #!$%@?, a pozatym uznal ze jednak nie bedzie bral benzo do roboty. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem a sie biedaka czepiasz, problemem sa wlasnie tacy ludzie jak ty - wyraznie typ probuje cos zrobic ze swoim zyciem, isc jakos do przodu (przynajmniej z tego co napisal ale akurat jestem w stanie uwierzyc w jego wersje bo tez w niejednym miejscu bylem).
Wez sie juz nie udzielaj