Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu żonaci mężczyźni tak często narzekają na swoje życie seksualne nawet przy zwykłych znajomych albo kolegach i koleżankach z pracy?

Dzisiaj w pracy taka sytuacja w pracy - dziewczyna mówi, że jej chłopak nie kwapi się do ślubu.
"A dziwisz mu się? Teraz jest mu dobrze, a gdy weźmie ślub to zobaczy seks jak świnia niebo". Tak odpowiedział na to facet z zespołu, który a jakże! jest żonaty. W dodatku wszyscy znamy jego żonę z imprez firmowych. Przecież to jest upokarzające dla niej.

Inna sytuacja sprzed kilku miesięcy. Znajomy zrobił małą domówkę naszej paczki ze studiów. Zszedł temat na seks, a kolega wypalił "A jaki tam seks, ja w tym roku ani razu" i śmiech. Inny kolega potwierdził, że "po ślubie to tak jest".
Przykre to wszystko. W dodatku to młode małżeństwa... z rocznym, kilkurocznym stażem.
#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc92feb1831d2000bfc1885
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: Ze wszystkich niewygodnych prawd na temat relacji damsko-zeńskich ten jest chyba najbardziej obiketywnym i oczywistym.

Temat jest nie do pogodzenia. Faceci chcą po prostu uprawiać seks, kobiety chcą uprawiać go z atrakcyjnymi meżczyznami. Z oczywistych powodów nie starczy atrakcyjnych facetów dla wszystkich kobiet. Stąd też sensacyjne badania, w których oakzuje się, że szybciej związkiem mono nudzą się kobiety.

Nie zrozum mnie źle - małżeśntwo moze dobrze funkcjonować bez pożądania. Kobieta
@AnonimoweMirkoWyznania ja bym powiedział, że to kwestia stereotypu.
Tak jakoś się utarlo w tym naszym polskim głupim społeczeństwie, że facet to by tylko bzikał i tylko patrzy żeby zamoczyc a polska grażyna wręcz przeciwnie, ona sprząta, pierze, gotuję, dzieci chowa i nie ma siły, boli ja głowa i różne takie. Takie przekonanie pokutuje, że facet to maszynka do ruchania a kobiety się brzydzą i dlatego leżą jak kloda i boli je głowa.
@AnonimoweMirkoWyznania: hm może codzienność? Dziś i tak ludzie mieszkają ze sobą przed ślubem ale często będąc jeszcze na studiach a życie przez ż zaczynają właśnie potem, dochodzi wtedy przemęczenie (do tej pory jedynym obowiązkiem było wstać na zajęcia i zaliczyć koło), natłok spraw może i prokreacja, więc namiętność i dzikie ciagaty odchodzą na bok
(do tej pory jedynym obowiązkiem było wstać na zajęcia i zaliczyć koło)


@Kawunia_z_rana: poważne studia są dużo bardziej męczące niż praca po nich. Po pracy popołudnie i wieczór spokój jak nie jesteś niewolnikiem, trudne studia to właściwe po zajęciach nauka do późnej nocy i każdy inaczej spędzony wieczór to kumulowanie zaległości, a jak trzeba jeszcze pracować do tego to dramat po całości