Wpis z mikrobloga

W Łodzi jest wiele kamienic gdzie ludzie do kibla latają na korytarz, a czasami nawet na inne piętro. Z tego co wiem to są też takie w Warszawie, Wrocławiu i chyba w innych miastach też . Wygląda to podobnie jak w Kiepskich. Moja szwagierka tak mieszka xD Jak tacy ludzie mają koronę albo chociaż samą kwarantannę to jak oni żyją?

#koronawirus #kwarantanna #lodz #wroclaw #warszawa #mieszkanie #kibel
nieocenzurowany88 - W Łodzi jest wiele kamienic gdzie ludzie do kibla latają na koryt...

źródło: comment_1606839525kSoJQ9sFkxdH9qHLDAgo5h.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: jak ostatnio mieszkania sobie szukałem (mieszkania, nie pokoju) to byłem oglądać jedno, które miało wspólną kuchnie z chyba 4 innymi mieszkaniami, po prostu była sobie lodówka, piekarnik, jakaś tam płyta i mikrofala na korytarzu i każdy se korzystać mógł xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@nieocenzurowany88: dużo takich mieszkań jest we Wrocławiu, zwłaszcza komunalnych. Zazwyczaj ci ludzie nie mają kuchni osobnej na chacie nawet, ewentualnie jakieś aneksy sobie zrobili ci co trochę bardziej ogarniają bazę.
  • Odpowiedz
  • 15
@nieocenzurowany88
@heeidi mój kumpel w czymś takim mieszka, musiał zrobić nielegalną samowolę budowlana i połowę kuchni przerobił na łazienkę z prysznicem i kibelkiem. Nigdzie to nie jest zgłoszone od wielu lat, większość osób z jego kamienicy ma tak samo a chyba kilka osób dalej korzysta z kibla na klatce.
  • Odpowiedz
@SeriousDude po prostu tu mieszkam od lat. Czy ja mówię, że Łódź jest gorsza i że to zdjęcie jest z Łodzi? Zdjęcie jest poglądowe z neta, nawet masz napisane na ścianie pod parapetem Silesia, pewnie "Ave Silesia" Sherlocku, a kible w łódzkich i nke tylko łódzkich kamienicach wyglądają tak samo.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: U mnie w domu 20 lat temu kibel był na dworze. A dokładniej taki drewniany toi toi. Zamiecie śnieżne wtedy jeszcze były, mróz -25 stopni i jak kogoś sranie pocisnęło ostro, to leciał boso i w koszulce, więc nie mów, że jest tak źle :)
  • Odpowiedz
  • 39
@nieocenzurowany88 kiedyś mama dostała zaproszenie od koleżanki z liceum xD dziewczyna dobrze się zawsze uczyła, startowały we dwie na ten sam kierunek studiów ale ta koleżanka nie dostała się. Akurat byliśmy u babci więc przyjechaliśmy do niej. Panie drogi. Zagrzybiała kawalerka, jedna toaleta na całe piętro, zamykana na jakieś szczerbate drzwi. Mieszkanie obok byla jakaś pijacka awantura a koleżanka zaproponowała wódę kobiecie, która przyszła do niej z dziesięciolatką xD spotkanie zajęło 30
  • Odpowiedz