Wpis z mikrobloga

W barbórkowej akcji górnicy zebrali 190 litrów krwii dla potrzebujących, a wy co? Dalej uważacie że to nie ludzie? Że nie zasługują na godne traktowanie, pracę i możliwość przejścia na emeryturę? Wstyd mi za was.

#bekazprawakow #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne #praca #pracbaza #gornictwo #kopalnia #homoseksualizm #slask #dolnyslask #jastrzebskaspolkaweglowa #jsw
teddybear69 - W barbórkowej akcji górnicy zebrali 190 litrów krwii dla potrzebujących...

źródło: comment_16067398415QJnOxcq0ItZxKbfOxwAW2.jpg

Pobierz
  • 74
@teddybear69: Nie daj się ogłupiać przez media. Wyobraź sobie, że taniej wychodzi kupno węgla z drugiego końca świata i transport do naszego kraju niż wydobywać go u nas. Jak coś jest nierentowne, to trzeba to albo sprzedać, albo unowocześnić, albo zlikwidować.
Jeśli chodzi o produkcje prądu to skopaliśmy przez przez całą III RP. W Żarnowcu budowana już była elektrownia atomowa, ale została zaniechana. Tyle kasy w błoto.
@teddybear69: Kolego jak coś jest nierentowne i wymaga miliardowych dotacji z publicznych pieniędzy (czyli np. moich) to się to zamyka w cholerę, a nie na siłę reanimuje trupa. Ja się na to nie zgadzam i tyle. Ja nie chce zaorać górników bo taki mają zawód, tylko chce zaorać nierentowne spółki przynoszące ogromne starty, które trzeba łatać. Mam nadzieję, że to do Ciebie dociera.