Wpis z mikrobloga

W barbórkowej akcji górnicy zebrali 190 litrów krwii dla potrzebujących, a wy co? Dalej uważacie że to nie ludzie? Że nie zasługują na godne traktowanie, pracę i możliwość przejścia na emeryturę? Wstyd mi za was.

#bekazprawakow #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne #praca #pracbaza #gornictwo #kopalnia #homoseksualizm #slask #dolnyslask #jastrzebskaspolkaweglowa #jsw
teddybear69 - W barbórkowej akcji górnicy zebrali 190 litrów krwii dla potrzebujących...

źródło: comment_16067398415QJnOxcq0ItZxKbfOxwAW2.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@jediwolf: No ja na przykład place 15 tysięcy rocznie na składki do NFZ i jak przyjdzie co do czego to i tak pójdę prywatnie, bo wiem że państwowa służba mi wszystko #!$%@?. Służba zdrowia powinna być tak samo zaorana.
  • Odpowiedz
@zly_ogryzek: To sprawa państwa żeby zamykać nierentowne firmy. Co ma do tego górnik? Ma prace jaką ma, nikt go nie zwalnia to do niej chodzi - proste. Ja też jestem za odejściem z górnictwa, ale jeżeli w tym roku wyciągnę z tego 84 tysiące netto to musiałbym być idiotą, żeby się zwolnić. Zwolnią mnie to zwolnią. Winny jest #!$%@? rząd, #!$%@? zarząd firmy i #!$%@? związkowcy, a nie zwykli szarzy
  • Odpowiedz
@jediwolf: Co z tego że nie masz problemu z dostępem do specjalisty? Przecież dobrze wiadomo, że głupia plomba u stomatologami z NFZ jest #!$%@?, więc robię je prywatnie.
  • Odpowiedz
@jediwolf: place 15k rocznie, a ostatnio byłem chory 6 lat temu. W takim razie byłoby miło gdybym z tego budżetu mógł sobie zrobić aparat na zęby, ale cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zly_ogryzek Polska też ma dług publiczny i corocznie odnotowuje deficyt. Więc mam nadzieję, że jesteś stały w swoich poglądach i nie korzystasz z transferów ani innych świadczeń oferowanych przez państwo, bo jest ono nierentowne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teddybear69: tak, górnictwo jest nierentowne i swoimi działaniami wpływa tylko negatywnie na budżet Państwa. Zgadzam się że powinni godziwie zarabiać ale 13ki 14ki dodatki węglowe i wiele więcej dodatków... No przesada. Jak kobiety wyszły na ulice to górników i rolników (kolejna podobną grupa- tylko inne trochę zasady) nie było żeby protestować. Górnicy tylko w swoim interesie zawsze, ha tfu...
  • Odpowiedz
atom? Chcesz mieć tundrugi czernobyl? Chciałbyś mieć taką elektrownie kolo domu?

@teddybear69 do tego momentu jeszcze się łudziłem. Ale nie, jednak upośledzony.

Btw. ja chętnie pracowałybym w tej elektrowni w Polsce a nie tylko mieszkał obok. Cały region pod specjalnym nadzorem, bezpieczeństwo i monitoring level max, do tego elektrownie b. dobrze zarabiają więc "bogata" gmina i warunki bytowe jakie ściana wschodnia widziała najwyżej w telewizji
  • Odpowiedz
  • 1
@Maly_Jasio atom? Chcesz mieć tundrugi czernobyl? Chciałbyś mieć taką elektrownie kolo domu?


Tak, zgodziłbym sie nawet zeby mi ją na podworku zbudowli byle gornicy stracili swoje posadki i przestali okradac polskiego podatnika
  • Odpowiedz