Wpis z mikrobloga

  • 122
Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić wyprawkę dla Samoyeda.

Klatka kennelowa, żeby miał swój własny kąt (no i żeby można go było zamknąć jak trzeba będzie wyjść na zakupy). Do tego maty, zabawki, karma, i parę innych rzeczy. I jeszcze czekamy na barierki do wstawienia w drzwi, żeby nie wchodził tam gdzie nie powinien ;)

#psy #samoyed #dziendobry #wyprawka #pies
M_longer - Na koniec listopada pojawi się u nas nowy lokator, więc trzeba było kupić ...

źródło: comment_1605619781YhPY5VE3n71B5XaNXCaYnx.jpg

Pobierz
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M_longer: 238 komentarzy, w najbardziej plusowanych jadą na klatkę. Podejrzewam, że w wielu kolejnych również... Nie łam się, są jeszcze użytkownicy którzy wiedzą, że klatka kennelowa po odpowiednim treningu ma same plusy przy zerze minusów. Powodzenia z małym!
  • Odpowiedz
  • 2
@M_longer nie rozumiem podejścia w stylu zamykanie psa nawet i na te 2 godziny jak Cie nie ma. Sam mam kenela ale zamykam psa tylko w jednej sytuacji, jak myje podlogi w mieszkaniu poki nie wyschna. Psa trzeba ulozyc zeby siedzac nawet i 8h sam w mieszkaniu go nie rozniosl. Moj zostaje sam na czas pracy i nigdy nic nie zniszczyl od czasow bycia szczeniakiem, zawsze ma cale mieszkanie do buszowania
  • Odpowiedz
@totti10: mój swoje posłanie kiedyś przeniósł, ale nie zgodziłem się. Przeciągnął swoje legowisko w nocy do przedpokoju, aby słyszeć co się dzieje za drzwiami na klatce schodowej w bloku :]
  • Odpowiedz
@assurin: Bo kurde taniej mieć klatkę w domu niż inny odpowiednik "wilczej jamy" . Jak zrobisz psu dobre legowisko pod stołem, efekt będzie podobny. Tak samo jak pies będzie miał legowisko otoczone ściankami. Tylko o to tu chodzi. Ale żadna, żadna wilcza jama nie ma drzwi, tak jak klatka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli weźmiesz ludzi, i dasz im guzik, to ktoś go wciśnie. Drzwiczki kuszą.
  • Odpowiedz
@M_longer: wiedziałem, że na wykopie są debile i zaraz będą Cię jechać za to że masz klatkę xDDDD
Przecież 90% wykopków to nie powinno mieć nawet chomika, bo nawet jego zepsują.

Powodzenia w wychowywaniu samoyeda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też chciałem kupić ale zdecydowałem się na amstaffa, energia i temperament podobny ale sierści nie trzeba codziennie sprzątać :P
  • Odpowiedz
typowa mentalność polaka cebulka co nie wie ale się wypowie


@Acros: no za to ty się znasz wielki hodowco psów co musi psa zamykać z klatce mniejszej niż dla chomika. I nie p-----l, że to część wychowania bo to po prostu zamykanie psa aby wam domu nie rozniósł jak was nie ma. Sam OP się przyznał, że będzie zamykać go jak będą wychodzić. I jeszcze to p---------e, że klatki nie
  • Odpowiedz
@gni:
Ja właśnie przygarnąłem kundelka i koleżanka, która jest behawiorystą poleciła nam klatkę.
To moje obserwacje z naszych 3 tygodni, które u nas pokazały, że był to świetny pomysł:

- pies nigdy nie jest wkładany do klatki za karę
- czym dłużej jest z nami tym rzadziej klatka
  • Odpowiedz
@dlugi-gr czy ty miales kiedyś psa? Moi rodzice tez kupili klatke kennelowa dla psa i od rej pory jest spokoj jak wychodza. Ona sobie w niej spi, nie szczeka, nie drapie. Normalnie latala po pokoju jak szogun, jak wracali byla cala mokra, bo probowala sie przekopac pod drzwiami żeby wyjsc z pokoju.
  • Odpowiedz