Wpis z mikrobloga

Polecam blog i aplikację "system Trader". Pan Jacek jest mało popularny, a tworzy według mnie ciekawe rzeczy. Stworzone przez niego oprogramowanie może pomóc stworzyć własną strategię inwestycyjną i póki co można je chyba jeszcze pobrać za darmo.

Jeśli ktoś chce poczytać o inwestowaniu z trendem to polecam jego artykuł o strategi GEM.

https://systemtrader.pl/prosta-dlugoterminowa-strategia-dla-rynku-akcji-i-obligacji/

#gielda
  • 14
@dcom: w skrócie napisałem. Aplikacja pobiera dane i możesz w niej zrobić symulację portfela pasywnego stworzonego przez siebie, albo wgranych już.
@Wacoo: serio? ,musisz sie lepiej postarac. Np. Komentarze pod artykulem . Przeciez to z daleka widac ze najpierw miales odpowiedz a potem pisales pytanie. Ludzie majacy jakakolwiek wiedze na temat rynku nie zadaja takich pytan na jakiejs z dupy stronce( a pytania sa naprawde wymagajace to musze przyznac,widac ze ze zadawali je ludzie znajacy sie na obrocie kapitalem:) .seems legit. no i wymagana rejestracja do zainstalowania apki. Sorry ale idz scamowac
@Zbieracz_kapiszonuf: Ani nie pisałem pytań, ani odpowiedzi bo to nie mój blog. Poleciłem Gościa, którego śledzę jakiś czas i nigdy u niego nie widziałem żadnych reklam brokerów, ani maklerów, a jakiś przyjeb mnie o scam oskarża xd i znalazł dowód że wykopek naciąga- komentarze pod artykułem xd
@Wacoo no i dostałeś zjebke zamiast normalny feedback. A żaden baran się nie pofatyguje sprawdzić kim jest Jacek Lempart i jak dobrze przekazuje wiedzę.

@NoobczanPotasu @Zbieracz_kapiszonuf @dcom @fortySeven

Na próbę posłuchajcie podcastu na Spotify "System Trader". Facet ma bardzo dużą merytoryczna wiedze i doświadczenie. Do tego wykłada ją w sposób zrozumiały nawet dla totalnie początkującego w temacie. ZA DARMO!

Całkiem poważnie, zapracował na szacunek. Nie cwaniakuje i ostrożnie podchodzi do rynku w