Wpis z mikrobloga

mocne zdjęcie i pomyśleć, że to było za naszego życia


@Psajkoman: generalnie zdjęcia z wojny w Jugosławii są mocne. Sam mam cały folder i kilka profili w obserwowanych, które mają spore galerie z Sarajewa tamtych czasów.

Emocji dodaje też właśnie to, że to się właściwie działo tak niedawno, w latach gdy większość z nas ganiała z kijem po podwórku.
Krupier - > mocne zdjęcie i pomyśleć, że to było za naszego życia

@Psajkoman: gene...

źródło: comment_1604650027Or0QxhpErQSvUOVwlXyljT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 88
@velros ilekroć jadę na moto przez Bałkany mam mocne feelsy odnośnie tamtych wydarzeń, miałem wtedy kilkanaście lat więc doskonale pamiętam. Przejazd aleją snajperów do dziś robi wrażenie mimo, że to normalne żyjące teraz miasto, ale widać choćby efekty ostrzału moździerzowego na blokach. Na wioskach też wiele zniszczonych w czasie wojny domów, wylać się przy drodze też jest ciężko - pełno informacji o minach. Nie do wiary, że to wszystko działo się dosłownie
  • Odpowiedz
@Krupier: A masz może jakieś książki? Szukałem ostatnio, i albo opisują historie jednej osoby, albo w recenzjach ludzi narzekają, że nie są neutralne tylko zrzucają winę głównie na jedną stronę.
  • Odpowiedz
@Krupier: rozmawiałem kiedys z gosciem z nowego sadu jak w 1999 było bombardowanie belgradu i miał wtedy te 16 lat to razem ze znajomymi siedzieli na wzgórzach przy alkoholu i patrzyli jak NATO zrzuca bomby na Belgrad. Opowiadał to jakby to było cos normalnego, dla mnie nie pojęte
  • Odpowiedz