Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nie widzę powodu aby kobiety również nie powiedziały chłopaki macie rację jesteśmy z wami xd


@gnt_1: Ja też nie ale nie teraz. To jak robić zareczyny na czyimś ślubie. Najpierw jedno, potem drugie.

@Rafal90: jak nie teraz to kiedy? Czemu nie skorzystać z okazji? Dlaczego kobiety nie mogą po prostu wreszcie wykazać się solidarnością z mężczyznami mimo że mężczyźni je tak bardzo wspierają?
Jak facecie chcą ugrać coś na protestach przeciwko pisowi(gdzie strajkuja również różne gałęzie gospodarki) są wyzywani od incely to jak ma coś się zmienić w tym kraju? Skoro jest taki podział pomiędzy samymi facetami?
Jak faceci mogą pisać takie bzdury jak: to jest protest kobiet a wy faceci dupa cicho bo nie jesteście w świetle fleshy przez 5 minut. Nie potrafię tego pojąć jak można myśleć tak zamiast walczyć z wspólnym wrogiem-pisem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnt_1: no skoro "automatycznie godzisz się na posiadanie dziecka idąc do łóżka" to wszystko co piszesz nie ma sensu, ani aborcja ani aborcja prawna xD

@nika_blue: twoim zdaniem to jest nieprawda? Tak samo wsiadając do samochodu godzisz się że jest ryzyko że coś nie zadziała i kogoś zabijesz. Zresztą napisałem że idąc do łóżka bez antykoncepcji godzisz się na to ryzyko także czytaj ze zrozumieniem
@Usmiech_Niebios: taka, że wazektomia to bezpieczny i szybki zabieg, do tego odwracalny, sterylizacja kobiet jest bardziej skomplikowana i nieodwracalna, ale też powinna być dostępna, w Polsce lekarze jej niestety odmawiają.
Poza tym mówicie tu o prawach mężczyzn, więc zakładając, że mężczyzna jest singlem i chce uprawiać seks z różnymi partnerkami a nie chce dzieci to wazektomia ma więcej sensu niż sterylizacja kazej z partnerek xD poza tym one mogą chcieć mieć
@CharlesStoker: Ten wpis to żałosna prowokacja w nieodpowiednim czasie, tak jak to "white lives matter" co wykopki pisały w czasie akcji na podłożu rasistowskim w Stanach. Ale gardzę Twoim zachowaniem, bo tutaj nie ma co szkalować. To poważny problem w społeczeństwie i jak w Ameryce okradanie sklepów podczas protestów to było usprawiedliwianie złodziejstwa, to ataki na kościoły w ostatnich latach są dosłownie czystą frustracją ludzi wobec tej instytucji, która NIGDY, powtarzam
@gnt_1:każda antykoncepcja zawsze może zawieść, więc tak, idąc z kimś do łóżka ZAWSZE jest jakaś szansa na ciąże. Jedynie właśnie sterylizacja daje 100% pewności. Dlatego pisałam jak ważna jest EDUKACJA. Czytam ze zrozumieniem, tylko ty odwracasz kota ogonem, bo najpierw piszesz, że zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni się móc wymigać od konsekwencji, a potem piszesz, że każdy powinien się liczyć z tym, że idąc do łóżka będzie bobo i potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nika_blue: ja wcale nie jestem przeciwny edukacji ani antykoncepcji na różne sposoby. Po prostu uważam że aborcja powinna sprawiedliwie przysługiwać i jednym i drugim. Jeżeli kogoś stać na stosowanie aborcji jako antykoncepcji to niech stosuje, nic mi do tego. Tylko musi to sprawiedliwie zabezpieczać interesy jednych i drugich a nie powodować sytuację gdzie facet nie ma nic do gadania
@Royal_Email: Przecież to jest bardzo dobra postawa, jak mamy walczyć o równość to walczmy #!$%@? o równość, a postulaty Strajku Kobiet wskazują, że do zniesienia obowiązku alimentacyjnego im daleko, chcą nawet zaostrzyć ściganie alimenciarzy. Jeśli urodzę dziecko to płać, jeśli chcę je abortować to nie masz nic do gadania, a teraz chodź z nami protestować bo inaczej jesteś incel i mizogin XD
Statystycznie mężczyźni żyjący w poczuciu krzywdy, i nierozumiejący różnic kulturowych i biologicznych między kobietami a mężczyznami to incele.


@noitakto: znaczna część nie do końca rozumie różnice kulturowe (wynikające z biologicznych) bo od dziecka wciska im się nieprawdziwy obraz sytuacji
ale mimo to trudno ich nazwać wszystkich incelami...