Wpis z mikrobloga

  • 25
@Faraluch Okazało się, że koleżanki dzisiaj na zdalnej. Plus jedna ma wolne na żądanie. Jak wróci, to zapytam czy w ramach protestu. I skoro merytoryczne postulaty, to dla Ciebie gówno - przykro mi. Jeszcze może dorośniesz do dojrzałej dyskusji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@CharlesStoker: brawo, sraj sobie do własnego gniazda XD na bank będziesz miał świetną atmosferę w pracy. A jak ci tak bardzo przeszkadza piekło mężczyzn to zakładaj partię lub szukaj takiej która twoją sytuację poprawi. Ale chyba nie jest ci tak źle skoro nigdy nie zmobilizowałeś kolegów do wyjścia na ulicę i walki o swoje prawa. Więc nie podpinaj się teraz pod protest kobiet, które na tę walkę się odważyły. Jakbyś się
  • Odpowiedz
@CharlesStoker: Nie, nie cenzura. Twój post jest po prostu głupi.

To nie jest tak że jak kobiety protestują to nagle trzeba pamiętać że mężczyznom też jest trochę ciężko. To nie jest tak,że jak protestują czarnoskórzy to trzeba pamiętać że i białym jest ciężko. Protestujcie sobie kiedy indziej. Teraz co innego jest najważniejsze.

A jak tam koleżanki z pracy? Z humorkiem podeszly do twoich postulatow?
  • Odpowiedz
  • 9
@elo490500 Wczoraj pokazałem kolegom wpis w gorących, dzisiaj kierownik, z okazji pracy zdalnej dziewczyn nakleił hasło piekło mężczyzn a ja poszedłem krok dalej i skierowałem wszystko w stronę poważniejszej dyskusji doklejając postulaty. Nikt nikogo z to nie zwolni.
  • Odpowiedz
  • 6
@wychodek321 Już pisałem, że jesteśmy małą firmą i się znamy. Mamy spory dystans do siebie i doskonale się dogadujemy. O atmosferę się nie martw.

Ale mi nie jest źle. Jest mi doskonale. Co nie oznacza, że nie mogę pokazać, że są jeszcze inne tematy warte poruszenia.

Co do odwagi, w firmie wszyscy wiedzą kto za tym stoi :)
  • Odpowiedz
@CharlesStoker: Wykorzystywanie tego samego hasła i obecnego czasu do takich postulatów jest wyjątkowo niestosowne, trąci też trochę przedszkolem. Jest różnica pomiędzy sytuacją mężczyzn i sytuacją kobiet, które będą zmuszone do donoszenia ciąż z półmartwymi dziećmi. Kobiety w waszej firmie pomyślą pewnie to samo - że pracują z samolubnymi i niedojrzałymi kolesiami. Niezależnie od tego, czy to słuszne postulaty.
  • Odpowiedz
@CharlesStoker: Jeśli uważasz, że walka o prawo do aborcji płodów z wadami, to tylko walka kobiet, to trochę współczuję Twojej partnerce. I nie życzę, żeby kiedykolwiek ten problem Was dotyczył.
  • Odpowiedz