Wpis z mikrobloga

@CharlesStoker: Ja tylko odnośnie drugiego punktu:

- Tu nie chodzi o uprawianie aboircji dla sportu, a w sytuacjach zagrożenia zdrowia MATKI lub DZIECKA.
Równe prawa wymagają równych obowiązków (a jako obowiązek uważam tu narażanie życia i zdrowia)

Facet nic poza finansami nie stawia na szali, licytuje dwoma niezależnymi bytami - kobieta w momencie podjęcia decyzji, musi wyważyć na szali dwa życia w
  • Odpowiedz
Panowie o czym ta mowa? Przeciez wiadomo ze kobieta jest gorszym jakościowo czlowiekiem. Bez charakteru i moralności. Najpierw bardzo wasny strajk kobiet a wieczorem wypina i rozpycha sobie anus przed kamerami na showup. Nie dajmy sie zwariowac, pokrzyczą pokrzyczą i wrócą na swoje miejsca
  • Odpowiedz
@CharlesStoker no i brawo, dobrze się stało że PiS wsadził kija w mrowisko i zerwał kompromis, bo to nie był żaden kompromis, tylko ciągle uprzywilejowani kobiet. Teraz możemy rozmawiać jak powinien wyglądać prawdziwy kompromis z uwzględnieniem praw mężczyzn, a to, gdzie zostanie postawiona granica, czy tam gdzie była czy dalej przy aborcji na życzenie nie ma żadnego znaczenia
  • Odpowiedz
@xhxhx: Z jednej strony zgodzę się, z drugiej do tych protestów niemalże dołączyli się już wszyscy. Rolnicy, taksówkarze, przesiębiorcy. Wszyscy wkurzeni przez władze. Podobno aktywnie protestuje 1 milion osób. Każdy już chce kawałek tortu dla siebie i mówi o swoich problemach. Czy to dobrze czy nie - nie mnie oceniać. Ale ból dupy jest tylko o mężczyzn którzy zwracają uwagę na swoje problemy. Kiedy tak naprawdę jak nie teraz? Już
  • Odpowiedz
  • 9
@bzam Dlaczego w nieodpowiednim? Właśnie odpowiednim, bo powiązanym z obecną sytuacją. I kolejny raz zapytam - gdzie napisałem, że nie popieram postulatów protestujących o prawa kobiet?

Dobry moment, czyli kiedy? Patrząc na zaangażowanie wykopowej społeczności, moment jest jak najbardziej odpowiedni. A jeżeli tytuł wpisu uważasz za baitowy, to nawet masz odrobinę racji. Miał wzbudzić zainteresowanie i był zupełnie zgodny z prawdą, wiec cel został osiągnięty.

Przez pozostałe momenty życia też nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lucider5: Uprzywilejowanie kobiet bo mogły abortować niepełnosprawny płód że swojego ciała a mężczyzna nie mógł z ich ciała. Nie no wy normalnie nie jesteście.
  • Odpowiedz
@mlotan: Postulaty są wiadomo, że na wyrost żeby wypracować kompromis gdzieś po środku.

Tak samo druga strona mówi, że dąży do zakazu nawet w przypadku gwałtu na nastolatce..
  • Odpowiedz
@noitakto: właśnie. mężczyźni dupa cicho. Przecież my jesteśmy silni musimy sobie radzić sami z przeciwnościami. Nie możemy się skarżyć ani narzekać, a w szczególności porównywać się do kobiet. Mają nam srać na ryj, a my mamy wytrzeć gówno i dalej #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CharlesStoker: oczywiście, dlatego chcesz pracować nad 3 koleżankami zamiast ogólnopolsko wyrazić swoje postulaty. Dla mnie śmiech na sali i tak jak wyżej napisałem tchórzostwo. Pewnie lenistwo też bo się trzeba ruszyć na miasto i pokrzyczeć trochę.
  • Odpowiedz