Wpis z mikrobloga

@SmutnyNormik: Ja tam wojny idei nie oglądam (może jeden film widziałem), ale oglądam Szymon mówi (w raczej słucham) i również mam pozytywne opinie. Rozsądny i sensowny gość, oczywiście ma swoje dość stanowcze poglądy, ale potrafi dyskutować na poziomie i tutaj znalazł się wyłącznie z uwagi na przekonania neuropkow, ze „jak ktoś wierzy w dziadka w chmurach to szur”.

@pan-bartolomeu-dias
Ator w skrócie poglądy ma takie na COVID, ze wirus
  • Odpowiedz
@SmutnyNormik: Również poza kilkoma fejkami (wykopywał treści które potem fejkami się okazywały) również mimo że na pierwszy rzut oka prowadzi merytorycznie kanał i podejmuje dyskusje na różne tematy to czasami wrzuca swoją opinie na dany temat i głównie krytyka skierowana jest w lewą stronę.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: tanajno to lewacki libertarianin, średnio pasuje do grona religijnych fanatykow, Zięba zresztą też jakoś mi tam średnio leży. Jak szur to szur i nie znaczenia po której stronie to jeszcze tam margot dorzuc.
  • Odpowiedz
@koroluk: Czemu ta lista wydaje mi się kompletnie losowa? W sensie Jabłonowski dopiero 5, niżej od Pawłowicz, nie wspominając o pozycji Sanjaii z Lechii. Bosak moim zdaniem jest zbyt mało hardkorowy, jak na jedynkę. Myślałem, że to jakaś mapa szkodliwości społecznej, ale co w takim razie robiłby Major?
  • Odpowiedz
@koroluk: > m foliarstwa. Patrz prawy górny róg obrazka.

@jedlin12: A ok, nie doczytałem. Faktycznie, mea culpa. W takim wypadku faktycznie ma nieco więcej sensu, choć pewne miejsca bym pozmieniał, ale wiadomo ilu ludzi, tyle opinii

P.S Co robi Konon na 10?
  • Odpowiedz