Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Logan, no to pośmiejmy się z fanów ogryzków xD Dziś hardware:

- peryskopowy obiektyw, Galaxy S20 Ultra, Huawei P40 Pro czy Xiaomi Mi 10 Ultra dzięki peryskopowym teleobiektywom generują optyczne przybliżenie 4- czy nawet 5-krotne względem aparatu głównego. W P40 Pro+ powiększenie jest prawie 9-krotne. iPhone 12 Pro Max ze swoim 64-milimetrowym teleobiektywem zostaje daleko w tyle

- wyższa częstotliwość odświeżania ekranu, wspomniane wcześniej flagowce z Androidem mają ekrany o częstotliwości odświeżania 120 Hz (Samsung i Xiaomi) lub 90 Hz (Huawei). Nie jest to zresztą rozwiązanie zarezerwowane dla najdroższych modeli, bo równie płynne wyświetlacze można znaleźć w przystępniejszych smartfonach jak Samsung Galaxy S20 FE czy Xiaomi Mi 10T. iPhone ma... 60 Hz

- naprawdę szybkie ładowanie - Samsunga Galaxy S20 Ultra można ładować mocą 45 W. Huaweia P40 Pro z mocą 40 W. W przypadku Xiaomi Mi 10 Ultra jest to rekordowe 120 W. iPhonea można naładować... 20 W - jak sobie kupią, bo w zestawie ładowarki nie ma

- bezprzewodowe ładowanie zwrotne - popularne flagowce z Androidem można nie tylko ładować indukcyjnie, ale i wykorzystać do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń, np. słuchawek czy zegarków

- ekranowy czytnik linii papilarnych - w świecie Androida wyświetlacze z wbudowanymi skanerami odcisków palców można znaleźć nawet w dziesiątkach smartfonów ze średniej półki cenowej. W segmencie premium ze świecą szukać telefonów, które takiego rozwiązania nie mają

I jak się czujecie z przepłaconym, najnowszym telefonikiem, wyalienowani z nowoczesnych technologii ajfoniarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://komorkomania.pl/39330,standard-ale-nie-u-apple-a-5-funkcji-ktorych-brakuje-w-iphonie-12-pro

#bekazapple #apple #iphone #android #huawei #xiaomi #xiaomilepsze
Pobierz xandra - Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Loga...
źródło: comment_1603198475mT5V2F24KouSNG7hgm7thF.jpg
  • 313
Nie można powiedzieć że jest przestarzały. Nie wiem co daje peryskopowy obiektyw


@wobloblo: Doczytałam do tego momentu xD Skoro nie wiesz, to się nie wypowiadaj, albo obejrzyj filmy Klawitera, świetnie porównuje zdjęcia i filmy.

@Mindsphere: Guzik ci do tego, jak spędzam wolny czas ;)

elefon to narzędzie, które ma wykonać pewne zadania, that's all. Specyfikacja to narzędzie marketingu jak każde inne. Dla ciebie ważne są cyferki, dla kogoś np. To
xandra - > Nie można powiedzieć że jest przestarzały. Nie wiem co daje peryskopowy ob...
@xandra: Z tego co widzę to Ty wielu rzeczy nie wiesz i dlatego takie głupoty piszesz. Widzę często zdjęcia z iPhone i z trybu 0.5 a nie widziałem nic wyróżniającego się z peryskopowych obiektywów. I cały czas podtrzymuje że nie można mówić że iPhone jest przestarzały, jak byś przeczytała dalej to byś wiedziała.
@Darknes17: xandra to typowy bordobot

Brak własnych doświadczeń, przekleja treści artykułów - jej lista 10 braków w IOS to ctrlc ctrlv z artykułu z poczatku roku xD

monotonia wypowiedzi, ciągle te same argumenty

Odrzucanie wchodzenia w dyskusje, które poruszają kwestie niemożliwe do zbycia przeklejeniem treści artykułu. Mi odpisała xDDD, @wobloblo napisała, żeby se klawitera obejrzał. Koleś do niej o imponującym procesie produkcji ARMa, a ta odnośnik do casualowego filmu.

Niereagowanie na