Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Logan, no to pośmiejmy się z fanów ogryzków xD Dziś hardware:

- peryskopowy obiektyw, Galaxy S20 Ultra, Huawei P40 Pro czy Xiaomi Mi 10 Ultra dzięki peryskopowym teleobiektywom generują optyczne przybliżenie 4- czy nawet 5-krotne względem aparatu głównego. W P40 Pro+ powiększenie jest prawie 9-krotne. iPhone 12 Pro Max ze swoim 64-milimetrowym teleobiektywem zostaje daleko w tyle

- wyższa częstotliwość odświeżania ekranu, wspomniane wcześniej flagowce z Androidem mają ekrany o częstotliwości odświeżania 120 Hz (Samsung i Xiaomi) lub 90 Hz (Huawei). Nie jest to zresztą rozwiązanie zarezerwowane dla najdroższych modeli, bo równie płynne wyświetlacze można znaleźć w przystępniejszych smartfonach jak Samsung Galaxy S20 FE czy Xiaomi Mi 10T. iPhone ma... 60 Hz

- naprawdę szybkie ładowanie - Samsunga Galaxy S20 Ultra można ładować mocą 45 W. Huaweia P40 Pro z mocą 40 W. W przypadku Xiaomi Mi 10 Ultra jest to rekordowe 120 W. iPhonea można naładować... 20 W - jak sobie kupią, bo w zestawie ładowarki nie ma

- bezprzewodowe ładowanie zwrotne - popularne flagowce z Androidem można nie tylko ładować indukcyjnie, ale i wykorzystać do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń, np. słuchawek czy zegarków

- ekranowy czytnik linii papilarnych - w świecie Androida wyświetlacze z wbudowanymi skanerami odcisków palców można znaleźć nawet w dziesiątkach smartfonów ze średniej półki cenowej. W segmencie premium ze świecą szukać telefonów, które takiego rozwiązania nie mają

I jak się czujecie z przepłaconym, najnowszym telefonikiem, wyalienowani z nowoczesnych technologii ajfoniarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://komorkomania.pl/39330,standard-ale-nie-u-apple-a-5-funkcji-ktorych-brakuje-w-iphonie-12-pro

#bekazapple #apple #iphone #android #huawei #xiaomi #xiaomilepsze
xandra - Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Loga...

źródło: comment_1603198475mT5V2F24KouSNG7hgm7thF.jpg

Pobierz
  • 313
  • Odpowiedz
@xandra: Ciężko się z Tobą nie zgodzić. Sam prywatnie korzystam z Androida. Natomiast z racji wykonywanego zawodu, sporo telefonów już mi się przewinęło przez ręce i moje wnioski są następujące: Wszystkie te dodatki w postaci peryskopowych obiektywów są tylko bajerem - Ile razy będziesz z niego korzystać? Kilka razy w ciągu roku? Jeśli rzeczywiście potrzebujesz robić zdjęcia z zoomem, kupujesz lustrzankę i do tego odpowiedni obiektyw.
Odświeżanie 120 Hz? - Tak,
  • Odpowiedz
@xandra: Nie zesraj się, właśnie widać kto ma kij w dupie i kogo to boli xD najśmieszniejsze jest to, ze cokolwiek byś tutaj za szpagatow nie narobił to Apple i tak jest na wygranej pozycji i nie ma na co narzekać xDDD
  • Odpowiedz
@golagolagola: Ja po prostu śmieję się z tych, którzy niesłusznie uważają produkty sraplle za lepsze. Srajfony nawet już ładne nie są, podobnie jak iOS i MacOS, jedynie MacBooki jako tako wyglądają, poza nowym Makiem Pro, który wygląda jak tarka co świetnie wykorzystała i wyśmiała Ikea ;)

Reasumując, Apple generalnie nie musi wyznaczać trendów.

@seraph88: Ależ oni twierdzą, że wyznaczają, a technologię sprzed lat uważają za mega nowości, na tym jadą
xandra - @golagolagola: Ja po prostu śmieję się z tych, którzy niesłusznie uważają pr...

źródło: comment_1603204431k1tFbrAm7Vg4G05EHoB92t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xandra:
Ios 14 też
-||-
?
Szczególnie to niebieskie gówno
Po #!$%@? xd
Dokładnie tak samo jak na ip. Z androida też nie wyślesz ajfonowi.
Jak mówisz po angielsku w stopniu ameby, to nie jest
- suuuper xDD
- xdd

A google to szpieg ciota i #!$%@? i chocbym miał płacić 20k za telefon to nie oddam im swoich danych.
  • Odpowiedz
@StarszyNabi: Nie, po prostu śmieję się z pozerów ;) Nie wolno mi? Jeśli ktoś ma kompleksy, to fanboye Appla ;)

@Bagiezta88: Otóż to, typowy p0laczek cebulaczek, janusz byznesmen, z kulturą menela.

@januszdoe: A to akurat wiadomo, dowody na górze. Jakieś pytania jeszcze? ;)
  • Odpowiedz
@xandra: przeczytałem cały wątek i jakoś komfort użytkowania z telefonu mi się nie zmniejszył a kolejnym moim telefonem nie będzie nic z Androidem bo jest on dla mnie niewygodny w użytkowaniu. Wiec co udowodniłeś? Ze ludzie kupują to na co maja ochotę, to co im się podoba i co jest dla nich wygodne?
  • Odpowiedz
mnie bawi robienie z najpopularniejszego telefonu na swiecie jakiejs mitycznej marki premium xD


@bezprzypau: mnie też, tak samo jak nazywanie tych telefonów gównem bo jakby nie patrzeć marka która jest najpopularniejsza gówna by nie robiła jak przedstawia to OP. Fajnie popatrzeć na nich jak się kłócą. A teraz popatrz na to:

A to akurat wiadomo, dowody na górze. Jakieś pytania jeszcze? ;)


@xandra: tak, ja mam jedno. Jak androidy są
  • Odpowiedz
@szalony_kazachstan: @Bagiezta88: @StarszyNabi: @januszdoe: Tyle odnośnie wczorajszego wpisu i stereotypów :)

Jak pokazały badania przeprowadzone na terenie Wielkiej Brytanii - właściciele iPhone'ów to ludzie, którzy żyją na pokaz. Nie są zamożni, a smartfony Apple kupują dla szpanu

A tu mowa o Brytolach zarabiających wielokrotnie więcej niż nasi janusze biznesu... Źródło takie sobie, ale sama prawda.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/posiadacze-iphoneow-to-biedacy-jak-to/wg1hjxv

@StarszyNabi: Powtórzę, to odpowiedź na kometarze z wczorańszego wpisu.

@Bagiezta88:
  • Odpowiedz
@xandra: Jeszcze raz przeczytaj co napisalem. Ja wcale sie nie jaram ale jesli te parametry to fikcja i urzadzenie chodzi jak wol to innymi slowy placisz za cos czego i tak nie mozesz wykorzystac a jak zamulal tak zamula ...
  • Odpowiedz