Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Logan, no to pośmiejmy się z fanów ogryzków xD Dziś hardware:

- peryskopowy obiektyw, Galaxy S20 Ultra, Huawei P40 Pro czy Xiaomi Mi 10 Ultra dzięki peryskopowym teleobiektywom generują optyczne przybliżenie 4- czy nawet 5-krotne względem aparatu głównego. W P40 Pro+ powiększenie jest prawie 9-krotne. iPhone 12 Pro Max ze swoim 64-milimetrowym teleobiektywem zostaje daleko w tyle

- wyższa częstotliwość odświeżania ekranu, wspomniane wcześniej flagowce z Androidem mają ekrany o częstotliwości odświeżania 120 Hz (Samsung i Xiaomi) lub 90 Hz (Huawei). Nie jest to zresztą rozwiązanie zarezerwowane dla najdroższych modeli, bo równie płynne wyświetlacze można znaleźć w przystępniejszych smartfonach jak Samsung Galaxy S20 FE czy Xiaomi Mi 10T. iPhone ma... 60 Hz

- naprawdę szybkie ładowanie - Samsunga Galaxy S20 Ultra można ładować mocą 45 W. Huaweia P40 Pro z mocą 40 W. W przypadku Xiaomi Mi 10 Ultra jest to rekordowe 120 W. iPhonea można naładować... 20 W - jak sobie kupią, bo w zestawie ładowarki nie ma

- bezprzewodowe ładowanie zwrotne - popularne flagowce z Androidem można nie tylko ładować indukcyjnie, ale i wykorzystać do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń, np. słuchawek czy zegarków

- ekranowy czytnik linii papilarnych - w świecie Androida wyświetlacze z wbudowanymi skanerami odcisków palców można znaleźć nawet w dziesiątkach smartfonów ze średniej półki cenowej. W segmencie premium ze świecą szukać telefonów, które takiego rozwiązania nie mają

I jak się czujecie z przepłaconym, najnowszym telefonikiem, wyalienowani z nowoczesnych technologii ajfoniarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://komorkomania.pl/39330,standard-ale-nie-u-apple-a-5-funkcji-ktorych-brakuje-w-iphonie-12-pro

#bekazapple #apple #iphone #android #huawei #xiaomi #xiaomilepsze
xandra - Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Loga...

źródło: comment_1603198475mT5V2F24KouSNG7hgm7thF.jpg

Pobierz
  • 313
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: Hahaha, skoro mnie obrażasz, znaczy trafiłam i dupsko piecze ;)

@Tomsz1989: Wiesz, też nie kupuję najnowszych flagowców, ale lubię jak coś faktycznie ma wydajność jaką deklaruje producent, a nie mrzonki, ze najnowszy ajfon jest 60% szybszy od poprzedniego ;)
  • Odpowiedz
@xandra: czy ty mi wlasnie wyslalas link z FAKT.PL z 2011 roku (w ktorym nie ma zrodla do jakichkolwiek badan ani objasnien) dla potwierdzenia swoich "dowodow"? EOT, nie wolaj mnie wiecej prosze xD
  • Odpowiedz
@xandra: high endowiec na androidzie to jak laska/koleś z zajebistym ciałem, ale #!$%@? charakterem. Ładnie wygląda na papierze i zdjęciach, ale żeby z tym żyć, to trzeba nie szanować swojego czasu i nerwów.
  • Odpowiedz
@xandra: kupiłem iphone żeby delektować się bólem dupy moich znajomych gdy go kładę na stół. Było warto :D Lubię te licytowanie się co samsung/xiaomi/inne gówno ma lepszego od mojego iphona, a ja się na tym #!$%@? znam xDD Wiem że Siri nie wysyła nigdzie dźwięków mojego ruchania, więc mogę się ruchać przy telefonie, podoba mi się ten feature xD
  • Odpowiedz
Wiem że Siri nie wysyła nigdzie dźwięków


@random_hero: Aleś ty naiwny xD https://niebezpiecznik.pl/post/wszystko-co-mowisz-do-telefonu-jest-nagrywane-i-ten-gosc-tego-slucha-calymi-dniami/

Moja praca polega na słuchaniu tego, co mówisz do Siri

Użytkownik “FallenMyst” informuje, że niedawno zaczął pracę w firmie “Walk N’Talk Technologies“. Jego zadanie do odsłuchiwanie plików audio i porównywanie ich z innymi nagraniami w celu określenia stopnia zbieżności. FallenMyst na początku myślał, że słucha losowych próbek, ale po chwili zauważył pewien schemat, który wskazuje na to, że fragmenty przesłuchiwanych przez niego klipów audio to nic innego jak to, co ludzie mówią do Siri (lub Cortany — jej
  • Odpowiedz
@xandra: Widzisz, nie znam się. Dla mnie telefon to telefon i najbardziej mnie śmieszą te wojenki apple vs android, bo mam wrażenie że moich znajomych najbardziej boli to że mnie na ten telefon stać, a jeszcze bardziej nakręca fakt że za #!$%@? nie wiem co kupiłem i czują się jacyś lepsi bo mają tel za tysiaka mniej i w #!$%@? więcej ode mnie. A ja mam to w dupie. Także
  • Odpowiedz
@xandra: chcesz mi powiedzieć, że jak przez 6 mc używania s20 wielokrotnie udowodnił mi #!$%@?ść androida to powinienem zamknąć mordę, bo klawiatur i mobzilla po 2 dniach uzywania powiedzieli że jest spoko i gituwa?
  • Odpowiedz