Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Logan, no to pośmiejmy się z fanów ogryzków xD Dziś hardware:

- peryskopowy obiektyw, Galaxy S20 Ultra, Huawei P40 Pro czy Xiaomi Mi 10 Ultra dzięki peryskopowym teleobiektywom generują optyczne przybliżenie 4- czy nawet 5-krotne względem aparatu głównego. W P40 Pro+ powiększenie jest prawie 9-krotne. iPhone 12 Pro Max ze swoim 64-milimetrowym teleobiektywem zostaje daleko w tyle

- wyższa częstotliwość odświeżania ekranu, wspomniane wcześniej flagowce z Androidem mają ekrany o częstotliwości odświeżania 120 Hz (Samsung i Xiaomi) lub 90 Hz (Huawei). Nie jest to zresztą rozwiązanie zarezerwowane dla najdroższych modeli, bo równie płynne wyświetlacze można znaleźć w przystępniejszych smartfonach jak Samsung Galaxy S20 FE czy Xiaomi Mi 10T. iPhone ma... 60 Hz

- naprawdę szybkie ładowanie - Samsunga Galaxy S20 Ultra można ładować mocą 45 W. Huaweia P40 Pro z mocą 40 W. W przypadku Xiaomi Mi 10 Ultra jest to rekordowe 120 W. iPhonea można naładować... 20 W - jak sobie kupią, bo w zestawie ładowarki nie ma

- bezprzewodowe ładowanie zwrotne - popularne flagowce z Androidem można nie tylko ładować indukcyjnie, ale i wykorzystać do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń, np. słuchawek czy zegarków

- ekranowy czytnik linii papilarnych - w świecie Androida wyświetlacze z wbudowanymi skanerami odcisków palców można znaleźć nawet w dziesiątkach smartfonów ze średniej półki cenowej. W segmencie premium ze świecą szukać telefonów, które takiego rozwiązania nie mają

I jak się czujecie z przepłaconym, najnowszym telefonikiem, wyalienowani z nowoczesnych technologii ajfoniarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://komorkomania.pl/39330,standard-ale-nie-u-apple-a-5-funkcji-ktorych-brakuje-w-iphonie-12-pro

#bekazapple #apple #iphone #android #huawei #xiaomi #xiaomilepsze
xandra - Wczoraj ktoś porównywał iPhone12 do klasy S, a Huawei i Xiaomi do Dacii Loga...

źródło: comment_1603198475mT5V2F24KouSNG7hgm7thF.jpg

Pobierz
  • 313
@Bagiezta88: Hahaha, skoro mnie obrażasz, znaczy trafiłam i dupsko piecze ;)

@Tomsz1989: Wiesz, też nie kupuję najnowszych flagowców, ale lubię jak coś faktycznie ma wydajność jaką deklaruje producent, a nie mrzonki, ze najnowszy ajfon jest 60% szybszy od poprzedniego ;)
@xandra: kupiłem iphone żeby delektować się bólem dupy moich znajomych gdy go kładę na stół. Było warto :D Lubię te licytowanie się co samsung/xiaomi/inne gówno ma lepszego od mojego iphona, a ja się na tym #!$%@? znam xDD Wiem że Siri nie wysyła nigdzie dźwięków mojego ruchania, więc mogę się ruchać przy telefonie, podoba mi się ten feature xD
Wiem że Siri nie wysyła nigdzie dźwięków


@random_hero: Aleś ty naiwny xD https://niebezpiecznik.pl/post/wszystko-co-mowisz-do-telefonu-jest-nagrywane-i-ten-gosc-tego-slucha-calymi-dniami/

Moja praca polega na słuchaniu tego, co mówisz do Siri

Użytkownik “FallenMyst” informuje, że niedawno zaczął pracę w firmie “Walk N’Talk Technologies“. Jego zadanie do odsłuchiwanie plików audio i porównywanie ich z innymi nagraniami w celu określenia stopnia zbieżności. FallenMyst na początku myślał, że słucha losowych próbek, ale po chwili zauważył pewien schemat, który wskazuje na to, że
@xandra: Widzisz, nie znam się. Dla mnie telefon to telefon i najbardziej mnie śmieszą te wojenki apple vs android, bo mam wrażenie że moich znajomych najbardziej boli to że mnie na ten telefon stać, a jeszcze bardziej nakręca fakt że za #!$%@? nie wiem co kupiłem i czują się jacyś lepsi bo mają tel za tysiaka mniej i w #!$%@? więcej ode mnie. A ja mam to w dupie. Także "jestem