Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że OP nie dostarczy :( Naprawdę się starałem i ze 111,6 kg zjechałem do 98-99 kg (zależy od dnia). Celem było 80 póki co, ale niestety od ponad miesiąca waga stoi w miejscu. Nie mogę zejść poniżej 98. Kiedy można było, chodziłem na spacery i basen, teraz zostały głównie spacery (aczkolwiek krótkie dni nie pomagają)

Miałem spotkanie z dietetykiem, liczyłem kalorie, zrezygnowałem z tego co niezbyt zdrowe... nie wiem co dalej robić, ale trochę się zniechęciłem :/ Przepraszam, że zawiodłem (,)

#lipastraszna
  • 92
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 390
@LipaStraszna: Dajesz mordo ja tu od początku obserwuję, plusuję i kibicuję, nie zmarnuj tego, nie ma że boli. Zacznij regularne ćwiczenia w domu, na początek delikatnie - trochę przysiadów czy brzuszków, nie wiem coś prostego. Znajdź sobie jakiś prosty plan na powiedzmy miesiąc, dołącz go do diety i trzymaj się go a na bank coś się dalej ruszy. Powodzenia! :3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@LipaStraszna: nie rezygnuj i nie poddawaj się! Przecież to nie jest powiedziane, że masz co tydzień tracić 1 kg, bo inaczej to już porażka. Masz chwilowy zastój, ale największy błąd jaki możesz popełnić to teraz się poddać. Ciśnij dalej!
A jak z obwodami u Ciebie? Mierzysz się, czy tylko ważysz? Bo czasami patrzenie na samą wagę jest mylące jeżeli przy diecie uprawiasz jakiś sport dodatkowo.