Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że OP nie dostarczy :( Naprawdę się starałem i ze 111,6 kg zjechałem do 98-99 kg (zależy od dnia). Celem było 80 póki co, ale niestety od ponad miesiąca waga stoi w miejscu. Nie mogę zejść poniżej 98. Kiedy można było, chodziłem na spacery i basen, teraz zostały głównie spacery (aczkolwiek krótkie dni nie pomagają)

Miałem spotkanie z dietetykiem, liczyłem kalorie, zrezygnowałem z tego co niezbyt zdrowe... nie wiem co dalej robić, ale trochę się zniechęciłem :/ Przepraszam, że zawiodłem (,)

#lipastraszna
  • 92
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: Na pewno uczciwie liczysz kalorie, czy robisz to na „oko”?
Jeżeli uczciwie to musisz uciąć, zacznij od np 100 kalorii, jeśli nie to zacznij liczyć dokładniej.
Dorzuć więcej sportu.
Jeżeli jesteś na deficycie to musisz chudnąc, praw fizyki nie oszukasz.
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: jak nie masz pomysłu na ruch, to polecam Oculus Quest i do tego kilka gier. Nie dość, że będziesz miał świetną zabawę, to jeszcze sporo ruchu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
U mnie najlepiej działał cheatday albo 2, ale bez pustych kalorii, potem powrót do diety. Nakręcisz metabolizm i pójdzie gładko.
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: odpuść diete i te odchudznie, to nie dla Ciebie. Pomysl jak cudownie byłoby sie zapomnieć w słodkim obrzarstwie. Wszystkie smutki i niepowodzenia odejdą w zapomnienie, kumasz. Zamów duzą picce, taką jaką lubisz najbardziej, albo dwie po co pozniej sie stresować czekając na kolejną. Do tego 2l schłodzonej koli z cukrem, która cudownie bedzie szczypać cie w gardełko ( o Boże, jaka dobra, jaka zajebista!), do tego reklamóweczke niemieckich słodyczy na
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: Nie wiem czy ktoś Ci już o tym pisał bo nie przeczytałem wszystkich komentarzy ale jak mi waga staneła podczas redukcji to zaczałęm więcej... jeść :) Na redukcji jadłem 2100-2200 kalorii i waga w końcu stanęła. Przez dwa tygodnie jadłem 2800 kcal bo tyle wynosiło mniej więcej moje zero kaloryczne, "zresetowałem" organizm i po 2 tygodniach uciąłem 200 kcal - efekt ? 1,5kg po pierwszym tygodniu w dół :) Dodam,
  • Odpowiedz
@LipaStraszna mam podobną sytuację, zjechałem 24kg (ostatnie 10 to była mordega) i waga stała. Ja bym sobie dał na moment na wstrzymanie, pozwolił się lekko zregenerować, jakoś z miesiąc i wrócić do redukcji. Powodzenia!
  • Odpowiedz