Wpis z mikrobloga

Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego wzrostu(lub nawet lekko wysokiego),to odradzam Bałkany...wierzcie mi wiem co mówię...średnia Czarnogórskich licealistów to 202 cm a bab 177 cm...Ogólnie bałkany mają najwyższą średnią w europie,większą niż nawet Holandia...
#blackpill #przegryw #wzrost ##!$%@? #stulejacontent #fobiaspoleczna #incel #samotnosc #mogging #chad #balkany #serbia #chorwacja #bosnia #slowenia #czarnogora #macedonia #jugoslawia
Pobierz
źródło: comment_1602948000M7nm4AwjPFhGU8C3891fLf.jpg
  • 89
@dsomgi00: nie piszę tego na przekór bo sam mam 193cm, ale dzięki szerokim obręczami barkowym i lekko rozwiniętej masie mięśniowej korzystnie wyglądam. Mówię o tym jak to jest z reguły. Poza tym Hafthor prędzej w kobiecie wzbudzi przerażenie niż podniecenie.
@Cezik93: Kazda kobieta marzy o chadzie 200cm+,taki nadsamiec spelnia ich pragnienie w gadzim mozgu.Nawet jak ma jakiegos manleta 175cm i wykorzystuje go dla zasobow,to prawdziwie pozada i odpala sie seksualnie po zobaczeniu giganta.Taki mezczyzna konczy w relacji "cukold"jezeli wzrostak powyzej 190cm ma dobra morde i chec wyboltzowania psiochy jego partnerki( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arstotzkaball Co xD? Normalnie mogłeś pojechać do każdego państwa w bloku wschodnim, nawet do wielkiego brata. Jugole pod zarządem Tito byli potęgą militarną, a ich pożywienie w większości opierało się na diecie kiełbasy, wódy i ciasta z solą...Hmmm. Chociaż trzeba było mieć wizę od któregoś tam roku.
@Cezik93: wielki to moze i jest ale ryj tak jak napisales xd chodz faktycznie spotkalem sie z sytuacjami ze rozowe ciagnely do takich wielkich gosci bez mordy i z framem ogra. To juz zalezy od laski, jedna woli sliczna buzke a druga ogra
@czarny_black: ogra częściej wybierze ta brzydsza jak wie, że na chada nie ma szans, a jak się chce słodziutką księżniczkę to trzeba być chadem. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale taka jest reguła
@Cezik93: tez mi ocenil zdjecie od fotografa na 8/10,do tego mam na nim ekspresje mordy ktorej nie uzywam przez 99%czasu i na ktorej moje eyea area traca na wartosci.Do tego 194cm i 3.5lat na silowni.Ten dutch giant moze wyglada na #!$%@? stryja ktory lapie pasierba za kolano na wigilii i pyta sie czy juz r000chal,podczas gdy ten ma 14lat,stulejke i 100kg wagi,jednak tez ma wzrost i 150kg miecha rozlozone na ramie
@Johnnysinspolscyfani: ja akurat selfie robiłem, fotograf by ze mną dostał #!$%@? zanim by zrobił satysfakcjonujące mnie ujęcie, bo zawsze jak ktoś mi robi zdjęcia to muszę debilną minę walnąć. Też na zdjęciach mam nieco większą niż normalnie ekspozycję górnej powieki, ale mnie ratuje positive canthal.
@czarny_black: ja nie umiem oczu ogarnąć do zdjecia, zazwyczaj wychodzi głupkowate spojrzenie, albo zbitego dziecka z bidula, ale nauczyłem się robić minę jakbym chciał #!$%@?ć robiącego zdjęcie i widać poprawę :D
@Cezik93: mi totalnie nic nie wychodzi, czasami jak mi ktos z zaskoczenia zrobi zdjecie to wtedy sie uda. Z oczami racja tez takie zrobilem jak wysylalem niebieskiemu z tagu do oceny bo tylko takie w miare normalnie wyglądało
@Cezik93: zgadza sie tak to wlasnie wyglada. Na tym pierwszym szczena srednio ale na drugim kozak u Ciebie. Tu moje ktore wyslalem do oceny, teraz mam juz pokazne hollow cheeks( ͡° ͜ʖ ͡°) ziomeczek ktory mnie ocenial napisał mi zebym to ogarnol bo latwo mi bedzie osiagnac te zapadbiete poliki(wtedy nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest) i wtedy moge byc 8, cos w tym jest bo
Pobierz
źródło: comment_1602975457QXpeO4Ab2k2izqrN5Jmjuy.jpg
@czarny_black: białko jest bardzo ważne jak nie chcesz stracić mięśni podczas redukcji. Dzięki, ale są też minusy bycia chadem. Od zbyt dużej atencji potrafi się w głowie #!$%@?ć. Ja jestem w związku od paru lat, nie zdradzam swojej kobiety, a na każdym kroku laski mi mącą w głowie. Zazwyczaj po chwili rozmowy naruszają moją przestrzeń osobistą, często inicjują kontakt fizyczny, jakieś niby przypadkowe dotknięcia. Często też bywa że wkraczają na seksualne
@Cezik93: czaje, przerabialem to jak bylem z rozowa od 17 do 24 roku życia to byl moj jedyny powazny zwiazek odkad posmakowalem wolnosci tak w nic nie wchodzilem chodz tyle lasek probowalo mi namieszac we lbie. Najlepsze lata zycia mi #!$%@? bo moglem boltzowac jak szalony ale bylem jej wierny, coz nie zaluje w kazdym razie nie jestem w zwiazku z zadna rozowa to tez musze sie miec na bacznosci bo
@czarny_black: @czarny_black: szanuję, a z taką szczeną to najlepsze lata będziesz miał spokojnie do czterdziestki albo i dłużej. Ja jestem lvl 27 a dalej małolaty do mnie podbijają i prawdę mówiąc z roku na rok coraz lepiej wyglądam dzięki wyższej maskulinizacji twarzy