Wpis z mikrobloga

Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego wzrostu(lub nawet lekko wysokiego),to odradzam Bałkany...wierzcie mi wiem co mówię...średnia Czarnogórskich licealistów to 202 cm a bab 177 cm...Ogólnie bałkany mają najwyższą średnią w europie,większą niż nawet Holandia...
#blackpill #przegryw #wzrost ##!$%@? #stulejacontent #fobiaspoleczna #incel #samotnosc #mogging #chad #balkany #serbia #chorwacja #bosnia #slowenia #czarnogora #macedonia #jugoslawia
Arstotzkaball - Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego w...

źródło: comment_1602948000M7nm4AwjPFhGU8C3891fLf.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Arstotzkaball Co xD? Normalnie mogłeś pojechać do każdego państwa w bloku wschodnim, nawet do wielkiego brata. Jugole pod zarządem Tito byli potęgą militarną, a ich pożywienie w większości opierało się na diecie kiełbasy, wódy i ciasta z solą...Hmmm. Chociaż trzeba było mieć wizę od któregoś tam roku.
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Nie zrozumiałeś mnie.W czasie II wojny byli wychudzeni,nie później.A po drugie,Jugosławia była jedynym krajem do którego mogliśmy jechać(w bloku wschodnim),który miał śródziemnomorski klimat(!!!),bo do włoch,hiszpani czy grecji nie wolno bo złe kapitalisty.
  • Odpowiedz
@Cezik93: wielki to moze i jest ale ryj tak jak napisales xd chodz faktycznie spotkalem sie z sytuacjami ze rozowe ciagnely do takich wielkich gosci bez mordy i z framem ogra. To juz zalezy od laski, jedna woli sliczna buzke a druga ogra
  • Odpowiedz
@czarny_black: ogra częściej wybierze ta brzydsza jak wie, że na chada nie ma szans, a jak się chce słodziutką księżniczkę to trzeba być chadem. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale taka jest reguła
  • Odpowiedz
@Cezik93: tez mi ocenil zdjecie od fotografa na 8/10,do tego mam na nim ekspresje mordy ktorej nie uzywam przez 99%czasu i na ktorej moje eyea area traca na wartosci.Do tego 194cm i 3.5lat na silowni.Ten dutch giant moze wyglada na #!$%@? stryja ktory lapie pasierba za kolano na wigilii i pyta sie czy juz r000chal,podczas gdy ten ma 14lat,stulejke i 100kg wagi,jednak tez ma wzrost i 150kg miecha rozlozone na ramie
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: ja akurat selfie robiłem, fotograf by ze mną dostał #!$%@? zanim by zrobił satysfakcjonujące mnie ujęcie, bo zawsze jak ktoś mi robi zdjęcia to muszę debilną minę walnąć. Też na zdjęciach mam nieco większą niż normalnie ekspozycję górnej powieki, ale mnie ratuje positive canthal.
  • Odpowiedz
@czarny_black: ja nie umiem oczu ogarnąć do zdjecia, zazwyczaj wychodzi głupkowate spojrzenie, albo zbitego dziecka z bidula, ale nauczyłem się robić minę jakbym chciał #!$%@?ć robiącego zdjęcie i widać poprawę :D
  • Odpowiedz
@Cezik93: mi totalnie nic nie wychodzi, czasami jak mi ktos z zaskoczenia zrobi zdjecie to wtedy sie uda. Z oczami racja tez takie zrobilem jak wysylalem niebieskiemu z tagu do oceny bo tylko takie w miare normalnie wyglądało
  • Odpowiedz