Wpis z mikrobloga

Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego wzrostu(lub nawet lekko wysokiego),to odradzam Bałkany...wierzcie mi wiem co mówię...średnia Czarnogórskich licealistów to 202 cm a bab 177 cm...Ogólnie bałkany mają najwyższą średnią w europie,większą niż nawet Holandia...
#blackpill #przegryw #wzrost ##!$%@? #stulejacontent #fobiaspoleczna #incel #samotnosc #mogging #chad #balkany #serbia #chorwacja #bosnia #slowenia #czarnogora #macedonia #jugoslawia
Arstotzkaball - Jeżeli chcecie jechać gdzieś na wakacje,a jesteście nisko-średniego w...

źródło: comment_1602948000M7nm4AwjPFhGU8C3891fLf.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@dsomgi00: nie piszę tego na przekór bo sam mam 193cm, ale dzięki szerokim obręczami barkowym i lekko rozwiniętej masie mięśniowej korzystnie wyglądam. Mówię o tym jak to jest z reguły. Poza tym Hafthor prędzej w kobiecie wzbudzi przerażenie niż podniecenie.
  • Odpowiedz
@Cezik93: Kazda kobieta marzy o chadzie 200cm+,taki nadsamiec spelnia ich pragnienie w gadzim mozgu.Nawet jak ma jakiegos manleta 175cm i wykorzystuje go dla zasobow,to prawdziwie pozada i odpala sie seksualnie po zobaczeniu giganta.Taki mezczyzna konczy w relacji "cukold"jezeli wzrostak powyzej 190cm ma dobra morde i chec wyboltzowania psiochy jego partnerki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz